KOMINEK ELEKTRYCZNY W BIAŁEJ OBUDOWIE PORTALOWEJ 26 CALI

2 441,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
KOMINEK ELEKTRYCZNY W BIAŁEJ OBUDOWIE PORTALOWEJ 26 CALI

KOMINEK ELEKTRYCZNY W BIAŁEJ OBUDOWIE PORTALOWEJ 26 CALI

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Kominek elektryczny? Jest idealnym uzupełnieniem salonu, a także każdego miejsca, w którym lubimy przebywać. Wprowadza nas w intymny, kameralny nastrój, a także jest pięknym i gustownym elementem dekoracyjnym. Dostarcza ciepło i pomimo tego, że nie ogrzeje całego mieszkania, ogrzeje nasze serce i sprawi, że nasz umysł naprawdę odpocznie.

Kominek elektryczny w białej obudowie portalowej 26 cali to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie ciepło w każdej postaci. Niezależnie od stylu wystroju wnętrza, czy kierujemy się skandynawską świeżością, czy angielskim, prowansalskim klimatem, on sprawdzi się w każdej aranżacji i naprawdę pięknie dopełni całość. Rozjaśnimy w ten sposób nie tylko fotel, który znajduje się przy kominku, ale również nadamy jasności innym elementom. Dzięki temu wprowadzimy naprawdę wyjątkowy nastrój, który pozwoli nam na regenerację sił i należny odpoczynek.

26 cali to idealne rozwiązanie, aby wkomponować się zarówno w mniejsze, jak i większe aranżacje. Mały salon, a może otwarta strefa odpoczynku? Spokojnie. Ten kominek elektryczny sprowadzi się niezależnie od metrażu.

Rozmowy z bliską osobą, usypianie pociechy, a może spotkania z przyjaciółmi? Wprowadźmy nowe rozwiązanie, dzięki któremu każda chwila będzie dłuższa i przyjemniejsza. Pozwólmy sobie na chwilę wytchnienia, na którą tak bardzo zasługujemy. Wszystko dzięki jednemu elementowi.

Kominek elektryczny to rozwiązanie na wiele lat, które codziennie i zależnie od potrzeb, zadba o wygląd naszego salonu i każdego miejsca, w którym zawita.


Wkład elektryczny:
Dimplex OptiFlame

Wymiary kominka:
Szerokość: 96 cm
Głębokość: 32 cm
Wysokość: 87 cm

Materiał z którego wykonana jest obudowa: płyta mdf.


Kominek dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia samochodem firmowym lub kureirem 150 zł.
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel. 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

fot. Nowameblarnia.pl

Nowy produkt