obudowa kominka elektrycznego

OBUDOWA KOMINKA ELEKTRYCZNEGO Z WKŁADEM

2 654,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
OBUDOWA KOMINKA ELEKTRYCZNEGO Z WKŁADEM

OBUDOWA KOMINKA ELEKTRYCZNEGO Z WKŁADEM

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Obudowa kominka elektrycznego z wkładem to wysokojakościowa propozycja nadająca się do każdego wnętrza, niezależnie od metrażu i stylu aranżacyjnego. Do jakiego miejsca w naszym domu będzie to idealna propozycja? Okazuje się, że nie tylko do salonu, chociaż to najczęstsze miejsce kominka. Przyjrzyjmy się bliżej propozycji, a dostrzeżemy w niej wielki potencjał.

Biała obudowa to gwarancja uniwersalności. Zależy nam na wprowadzeniu skandynawskiej funkcjonalności i przestrzeni, a może na angielskim klimacie i pięknych dodatkach? Obudowa kominka elektrycznego wkomponuje się w każdy styl i przede wszystkim doda do niego ciepło i przytulność. Nie ma lepszej formy odpoczynku niż relaks przy kominku. Kiedy nie możemy pozwolić sobie na ten standardowy, warto skorzystać z nowoczesnych rozwiązań. Klimat jest porównywalny, a obsługa jest zdecydowanie łatwiejsza od standardowego kominka.

Chociaż sama obudowa jest przepięknie, własnoręcznie rzeźbiona, a palący się wkład wygląda realistycznie i imponująco, mamy jeszcze jedno miejsce do urozmaicenia wrażeń. Połóżmy na kominku jakąś dekorację, która wzbudza u nas pozytywne emocje, a miejsce stanie się magiczne, wyjątkowe i spersonalizowane pod każdym względem.

Niezależnie od tego, w jakim miejscu mieszkamy i na jaki system ocieplenia możemy sobie pozwolić, obudowa kominka elektrycznego z wkładem jest niezastąpionym i bardzo łatwym w obsłudze elementem dekoracyjnym. Stwarza realistyczny klimat i pozwala na należny odpoczynek.


Wkład kominka elektrycznego
Dimplex OptiFlame


Wymiary kominka:
Szerokość: 105,5 cm
Głębokość: 37,7 cm
Wysokość: 94 cm

Materiał z którego wykonana jest obudowa: płyta mdf.


Kominek elektryczny dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia samochodem firmowym lub kureirem 150 zł.


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel. 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

fot. Nowameblarnia.pl

Nowy produkt