ŁAWKI DREWNIANE DO KUCHNI AMADEUSZ

1 090,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
ŁAWKI DREWNIANE DO KUCHNI AMADEUSZ

ŁAWKI DREWNIANE DO KUCHNI AMADEUSZ

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Ławka do kuchni? Dlaczego nie! To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i chcą ją połączyć z nowoczesnością oraz niezwykłą wykwintnością. Ławki do kuchni to coraz częściej wybierane siedziska - doceniamy w nich to, że łączą domowników i gości, dając im więcej przestrzeni. Projektujemy drewniane ławki, które gwarantują szczęśliwe i beztroskie chwile przy stole. Dodajemy do nich niezwykłą klasę i elegancję. Tworzymy meble, które otwierają się na bliskość i podkreślają wystrój każdej kuchni, salonu, jak i jadalni.

Amadeusz to niezwykły mebel wykonany z drewna. Ten surowiec nie tylko prezentuje się luksusowo i gustownie, ale przede wszystkim zapewnia trwałość. Bardzo często szukamy ławki do kuchni stabilnej i odpornej na obciążenia. Rozumiejąc te wszystkie potrzeby i odpowiadając wszystkim wymaganiom, powstało rozwiązanie idealne. Amadeusz - drewniana ławka, która będzie służyć w naszej kuchni przez wiele lat i wciąż zaskakiwać domowników. Biel połączona z delikatnie połyskującym siedziskiem to duet idealny, bezpieczny pod względem aranżacyjnym. Ławka będzie pasowała do wszystkich stołów utrzymanych w ciepłej tonacji. W przypadku nieco innych konstrukcji przełamie styl czyniąc kuchnię śmiałą, ale w pełni przemyślaną wizją twórczą.

Amadeusza wyróżnia przede wszystkim jego forma. Przyjrzyjmy się jego klasycznym, smukłym nogom i złączonej podstawie. Taki zabieg estetyczny mebla czyni go wyjątkowym. Zwrócą na to uwagę w szczególności miłośnicy detali. Przez takie zabiegi ławka do kuchni staje się bogatym meblem z wielkim potencjałem aranżacyjnym. Blat w ciepłym, drewnianym kolorze to niezbędny element, który wpływa na gustowny charakter całej ławki.


Wymiary:

Wysokość: 45 cm
Wymiary siedziska:
110 x 40 cm: 1090,00 zł
120 x 40 cm: 1140,00 zł
140 x 40 cm: 1190,00 zł
170 x 40 cm: 1240,00 zł

Rodzaje blatu:
1.Jednolity, dębowy
2. Jednolity, dębowy, postarzany (jak na zdjęciu)

Nogi: lite drewno bukowe
Na prośbę Klienta przesyłamy bezpłatne próbki wybarwienia nóg i blatu.


Dostępne kolory: biały, szary i ecru.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Możliwosć wykonania mebla na wymiar.


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt