KREDENS FLORENTINA 2SZ.4D.

5 473,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
KREDENS FLORENTINA 2SZ.4D.

KREDENS FLORENTINA 2SZ.4D.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Dom to miejsce, w którym chcemy czuć się swobodnie i swojsko. Po ciężkim dniu marzymy, aby spędzić czas w naszym mieszkaniu. To, w jaki sposób zaaranżowane jest to miejsce, ma na nas duży wpływ. Dla wszystkich, którzy ponad wszystko stawiają sielskość i przytulność, prowansalski kredens Florentina okaże się spełnieniem marzeń. Kredensy, niezależnie, czy te do salonu, jadalni, czy kuchni mogą upiększyć każde miejsce. Dzisiaj z powrotem mamy świadomość tego, że są ważnym elementem każdego mieszkania i domu.

Florentina zachwyca swoim sielskim urokiem. Biel nie jest tylko zarezerwowana dla stylu skandynawskiego. Coraz częściej spotykamy ją w domowych, przyjaznych aranżacjach prowansalskich. Prowansja wywołuje u nas przyjemne uczucia i daje poczucie, że jesteśmy blisko natury. Połączenie białego koloru z drewnem to coraz częściej spotykany zabieg w tworzeniu mebli.

Kredens Florentina to przede wszystkim funkcjonalne i pojemne rozwiązanie. W salonie lub w biurze może spełnić funkcję naszej domowej biblioteczki. Kolekcja ulubionych książek lub czasopism za szklaną witryną będzie prezentowała się niezwykle gustownie, a same lektury będą chronione przed kurzem. Oczywiście kredens możemy zagospodarować na różne sposoby, w zależności od naszych potrzeb. Pięknie będą prezentowały się na nim figurki i pamiątki rodzinne. Środkowe szuflady to skrytki na dokumenty i klamoty, a dolne szafki służą pomocą w schowaniu różnych rzeczy, na które brakowało do tej pory miejsca.

Kredens prowansalski Florentina jest pełen charakterystycznych detali, na które zwróci uwagę każdy. Przede wszystkim są nimi delikatne, ciemne uchwyty, które dodają uroku. Fronty, które przypominają rolety, sprawiają, że kredens jest ciekawy i nieszablonowy. Górne, klasyczne zwieńczenie również należy do zabiegów estetycznych, które podkreślają charakter całego mebla.


Wymiary:
Szerokość: 160 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 220 cm


Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL oraz dowolnego wybarwienia elementów dębowych.
Mebel jest dostarczany w dwóch częściach.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.
Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

fot. Nowameblarnia.pl

Nowy produkt