DOCJA

389,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
DOCJA

DOCJA

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Wysokość: ok. 7 cm
Liczba listewek: 28
Odstępy między listewkami: ok. 3 cm

Stelaż pod materac Docja. Zalety:

Większa ilość elastycznych listewek zapewnia precyzyjne rozłożenie ciężaru. Są nieocenione, jeśli chodzi o najbardziej wymagających użytkowników. Pozwalają zachować zdrową pozycję i cieszyć się niezwykłym komfortem. Elastyczność stelaża sprawia, że nie jest on ani za miękki, ani za twardy. Po prostu dopasowuje się do ciężaru domownika i pozwala cieszyć się przyjemnym i błogim snem.
Dokładniejsze dopasowanie materaca do kształtów ciała. Do kształtów ciała, a także do jego potrzeb. W jakiej pozycji śpi nam się najlepiej i jaka pozycja pozwala nam się wyspać? Dzięki Docji możemy mieć panowanie nad wysokościami tak, aby czuć maksimum wygody. Niezależnie od naszej wagi, a także od naszego wzrostu, ona będzie nam towarzyszyć i dopasowywać się do nas pod każdym względem. Docja to stelaż o szczególnej charakterystyce.
Regulacja wysokości części pod głowę i nogi. Jak lubimy spać? Jedni wolną mieć wyżej zagłówek, a inni z kolei wyżej nogi. Ustawmy stelaż tak, aby całkowicie odpowiadał naszym potrzebom, a przekonamy się, jak wiele dobrego może wnieść w nasz odpoczynek i sen.
Pozwala skutecznie zregenerować siły. Kiedy mamy możliwość wyboru stelaża, nie rezygnujmy z marzeń o idealnym śnie. Jest stelaż, który dopasuje się do nas i będzie tworzył całość z materacem i całą konstrukcją naszego pięknego łóżka.
Regulacja twardości w części środkowej. To bardzo ważne i przydatne, zwłaszcza wtedy, kiedy nasz kręgosłup potrzebuje wyjątkowej twardości, aby odpocząć.
Swobodny przepływ powietrza pomiędzy listewkami. Kiedy chcemy, aby całe łóżko, wraz z materacem służyło przez lata, wybierzmy stelaż, który zapewnia przepływ powietrza. To gwarancja długowieczności materaca, ale i naszego komfortowego snu.

70x200- cena 389,00 zł

80x200- cena 389,00 zł

90x200- cena 389,00 zł

100x200- cena 409,00 zł

120x200- cena 453,00 zł 


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt