Witryna skandynawska KLARISA 2D W.

3 809,00 zł
Ilość

Skandynawska witryna do salonu Klarisa jest wszystkim, czego potrzebują spragnieni pojemności i luksusu domownicy. Meble, zwłaszcza te salonowe, muszą być praktycznie, ale też muszą pięknie się prezentować. Najlepiej, jakby wnosiły do pomieszczenia swój charakter, a wraz z innymi meblami i dodatkami, tworzyły całość. Klarisa to witryna, która podwyższy standard każdego pokoju dziennego i salonu, jednocześnie zostając meblem pojemnym. Pojemna witryna pomoże wprowadzić ład i harmonię do wnętrza. To właśnie ona będzie odpowiedzialna za przechowywanie rzeczy, które do tej pory nie miały swojego miejsca i wędrowały po całym mieszkaniu.

Witryna w stylu skandynawskim Klarisa to powiew świeżości, nowoczesność i natura, zamknięta w klasycznych wykończeniach. To właśnie klasyczne wykończenie mebla sprawia wrażenie, że jest to mebel luksusowy, niezwykle wykwintny. Wszyscy, którzy urządzają salon również z myślą o jego standardzie, zachwycą się tą witryną. Spójrzmy, jak jest zaprojektowana i co oferuje.

Klasyczna podstawa, klasyczne zwieńczenia dodają charakteru. Przesuwne drzwiczki to ukłon w stronę nowoczesnych rozwiązań w stylu skandynawskim. Na dole mamy pojemne półki, w których umieścimy wszystko, co chcemy, aby było schowane. Trzy szuflady mogą okazać się skrytką na nasze dokumenty i podręczne rzeczy, z których korzystamy, przebywając w salonie. Najbardziej jednak widoczna jest górna część i to właśnie ona skupia na sobie wzrok wszystkich.

Widzimy trzy piętra dla naszych elementów dekoracyjnych. Wszystko uwydatni białe tło oraz mieniące się szkło. Co się na nich znajdzie? Tutaj możemy postawić na całkowitą swobodę w ich zagospodarowaniu. Dzięki tej witrynie mamy pewność, że na elementach nie osiądzie się kurz, a my będziemy cieszyć się dopełnionym, pod każdym względem salonem.


Wymiary:

Szerokość: 135 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 215 cm


Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Możliwość wykonania witryny na wymiar.
Materiał : drewno + płyta mdf
Dostępne kolory witryny: biały i ecru.


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@meblarnia.com.pl

Nowy produkt