biała biblioteczka
  • biała biblioteczka

Biała biblioteczka North 4D.2SZ

6 515,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
Biała biblioteczka North 4D.2SZ

Biała biblioteczka North 4D.2SZ

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Biała, niezwykle pojemna biblioteczka North to idealne rozwiązanie dla wnętrz urządzonych w skandynawskim i nowoczesnym stylu.

Białe biblioteczki nigdy się nie znudzą, są ponadczasowe i niezwykle gustowne. Styl skandynawski przygotował dla domowników wiele ułatwień, jeszcze więcej funkcjonalności i pożądanej przestrzeni. Tę biblioteczkę stworzyliśmy z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie te cechy, a od mebli oczekują nie tylko nieskazitelnego wyglądu, ale również wielu możliwości.

Przy projektowaniu tego mebla kierowaliśmy się różnymi potrzebami. Z jednej strony zależało nam na prostej formie, ale i na podkreśleniu charakteru wszystkich możliwych wnętrz. Jednocześnie chcieliśmy, aby ten regał stał się bardzo ważną częścią nie tylko wystroju, ale i całego miejsca. Biblioteczka to w wielu mieszkaniach i domach jeden z najważniejszych mebli. W końcu to na jej półkach zagości kolekcja książek, pamiątki rodzinne i elementy dekoracyjne.

Biała biblioteczka North ma półki zamknięte za szklaną witryną. Dzięki temu mamy pewność, że na rzeczach nie osiądzie kurz. Z drugiej strony to również bardzo ważny, nadający charakter element dekoracyjny. Niżej dwie szuflady, które pomieszczą dokumenty, bibeloty, kable — po prostu wszystko to, co chcielibyśmy schować. Na samym dole szafki z półkami, które dzięki swojej pojemności ułatwią przechowywanie przeróżnych rzeczy.

Niezależnie od tego, jak chcemy zagospodarować przestrzeń zagwarantowaną przez tę biblioteczkę, ona z pewnością zaspokoi wszystkie nasze potrzeby. Jednocześnie wprowadzi do naszego wnętrza przytulny minimalizm i poczucie harmonii.


Wymiary:
Szerokość: 135 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 220 cm


Dostępne kolory: biały i ecru.
Możliwość wyboru koloru dużej biblioteczki w stylu skandynawskim z palety RAL.
Materiał : drewno + płyta mdf.


Biblioteczka dostarczana jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

fot. Nowameblarnia.pl

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti