Przechowywanie zastawy stołowej może nastręczać pewnych trudności. Piękne komplety czy rodzinne pamiątki warto wyeksponować za przeszkloną gablotą, zamiast chować w głębi szafek. Innym problemem jest brak miejsca do składowania wszystkich naczyń. Potrzebujesz ich zazwyczaj sporKredensyo, zwłaszcza gdy masz dużą rodzinę lub często urządzasz przyjęcia dla przyjaciół. Meblem, który okaże się niezastąpiony w tej roli, jest biały kredens. W błędzie jest każdy, kto mógłby uważać go za przeżytek. Posiadający niezwykle bogatą historię i tradycję, świetnie wygląda również we wnętrzach współczesnych. Dla podkreślenia jego niezwykłości produkujemy meble stylizowane na renesansowe i nie tylko.

Kredens kuchenny

Oczywiście możesz obejść się bez kredensu. Jednak jeżeli dysponujesz jadalnią lub przestronną kuchnią, wybór tego mebla na pewno Ci się opłaci. To rozwiązanie, które pozwoli Ci w harmonijny sposób uporządkować posiadaną zastawę stołową, a także zabezpieczyć ją przed kurzem, słońcem czy ryzykiem uszkodzenia mechanicznego. Co piękniejsze elementy zastawy, np. ręcznie malowane półmiski, efektowne wazy czy posrebrzane sztućce możesz ułożyć pionowo, aby wyróżnić je na tle pozostałych.

Kredensy

Budowa kredensu

Klasyczny biały kredens składa się z dwóch połączonych ze sobą części. Dolny segment tworzy zamykana szafka, a nad blatem znajduje się nadstawka z wnęką i kolejną szafką, najczęściej z przeszklonymi drzwiczkami. Ten mebel jak żaden inny umożliwi Ci więc ekspozycję przedmiotów, które jednocześnie będą chronione przed nadmiernym gromadzeniem się kurzu i innych zanieczyszczeń. Najczęściej kredensy składają się z:

       szafek do przechowywania większych naczyń, obrusów, serwet,

       szuflad — zarówno większych na sztućce, jak i mniejszych na drobiazgi,

       półek na bibeloty, naczynia, figurki porcelanowe, rośliny,

       przeszklonych witryn.

Kredensy pokojowe

W naszej ofercie znajdziesz meble stylizowane. Kredensy pełnią wśród nich szczególną funkcję, ponieważ zabierają Cię w sentymentalną podróż do przeszłości. Kojarzą się z latami dzieciństwa, a te ekskluzywne z wyposażeniem dworów czy pałaców. Warto zdecydować się na taki mebel do swojego domu.

Gwarantujemy niepowtarzalne wzornictwo, staranne wykończenie i piękne elementy dekoracyjne, które wieńczą cały projekt.