Kiedy planujesz wyposażenie sypialni czy salonu nie zapomnij o komodach.komoda do salonu Te meble dają sporo możliwości wykorzystania i są bardzo pojemne. Doskonale nadają się zatem do przechowywania przedmiotów codziennego użytku, zwłaszcza odzieży, bielizny, ręczników, obrusów i innych tekstyliów. Ze względu na mnogość zastosowań sprawdzą się nawet w jadalniach. Ich blat to dodatkowa przestrzeń do eksponowania bibelotów, zdjęć czy kwiatów.

Komoda do salonu

Klasyczne komody składają się z szuflad. Mogą one mieć identyczny rozmiar i pojemność lub występować w różnych konfiguracjach. Nowoczesne meble, które znajdziesz w naszej ofercie, stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych. Niektóre z nich oprócz szuflad mają też półki i szafki z przeszklonymi drzwiami.

Wybór konkretnego mebla zależy przede wszystkim od metrażu pomieszczenia. Masywne komody pozbawione nóżek dobrze prezentują się w klasycznych i przestronnych wnętrzach. Wąskie i podłużne, w kształcie słupków, wsparte na nóżkach wyglądają lżej i wprowadzają do salonu czy jadalni dynamizm.

Komody

Komoda do sypialni

Każdy inaczej definiuje modę. Według nas nowoczesne komody powinny łączyć w sobie klasyczne, proste bryły z solidnością wykonania oraz precyzją wykończenia. Utrzymane w jasnej kolorystyce nabierają świeżego charakteru, a przełamaniem dla stonowanej — białej lub szarej — barwy stają się wyraziste elementy ozdobne, np. czarne uchwyty czy blaty w odcieniach drewna.

Projektując komody, kierujemy się nie tylko ich pojemnością czy funkcjonalnością. Choć bezsprzecznie ważne jest, ile sztuk odzieży czy innych przedmiotów pomieszczą, nie mniej istotna jest stylistyka. 

Rozbudowana oferta komód sprawia, że bez trudu dopasujesz meble do wnętrz utrzymanych w różnych stylach aranżacyjnych. Nasze produkty najlepiej wyglądają w nowocześnie urządzonych pokojach, w których dominują wysokiej jakości meble i dodatki. Najczęściej komody wybierane są do wnętrz skandynawskich, prowansalskich, kolonialnych oraz klasycznych.