Krzesła

Są takie meble, bez których nie może funkcjonować dom. Do tej grupy należą wygodne krzesła pełniące funkcję użytkową, a zarazem dekoracyjną. Najczęściej otaczają stół w jadalni, ale równie chętnie użytkownicy wybierają je jako pojedyncze meble o walorach dekoracyjnych. Postawione przy blacie w roli hokerów czy w rogu salonu stanowią dodatkowe siedzisko dla gości, a także zdobią wnętrza. Zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na nietuzinkowe wyroby stylizowane. Krzesła ludwikowskie stanowią część naszej oferty i są szczególnie polecane do domów w stylu klasycznym, pałacowym, glamour czy skandynawskim.

Krzesła jako ozdoba

Głównym przeznaczeniem krzeseł jest oczywiście stworzenie miejsca do siedzenia. Jednak kupując meble, zwykle oczekujesz od nich nie tylko praktyczności. Jeśli dbasz o każdy aspekt wyposażenia wnętrza, na pewno wiesz, jak atrakcyjną i nietuzinkową ozdobą mogą stać się krzesła stylizowane. Przyjemnie jest na nich siedzieć, ale dbają też o doznania estetyczne domowników i zaproszonych gości.

Krzesła

Dlaczego krzesła stylizowane?

Na rynku nie brak obecnie modeli plastikowych, minimalistycznych, z elementami stalowymi. To grupa produktów, która trafia tylko do części odbiorców. Sporo kupujących jest zainteresowanych powrotem do korzeni, czyli aranżacją wnętrz w innym stylu niż popularne obecnie. Taki trend nie dziwi, ponieważ krzesła stylizowane:

       pasują zarówno do pomieszczeń nowoczesnych, jak i tradycyjnych,

       stanowią wyrazisty element wyposażenia wnętrza,

       zapewniają solidność i komfort siedzenia,

       dobrze wyglądają nie tylko w zestawach, ale też solo, jako dekoracja czy alternatywa dla fotela wypoczynkowego.

Nasza oferta krzeseł

W pracowni Nowej Meblarni powstały krzesła inspirowane stylem ludwikowskim. Mają charakterystyczny kształt, owalne oparcie, proste, profilowane nogi i siedzisko wypełnione pianką. Wraz z oparciem jest ono obite materiałem tapicerskim w jasnym kolorze. To nasza wariacja na temat przysadzistych krzeseł pałacowych, które utrzymywane były w ciemnych barwach. Łączymy tym samym klasykę z nowoczesnością, dodając masywnym meblom lekkości i świeżości.