Łóżka

Dla wielu to najważniejszy mebel w domu. Łóżko to prywatna strefa relaksu, miejsce, w którym regenerujesz siły, planujesz i marzysz. Często dzielisz je nie tylko z partnerem, ale też pozostałymi członkami rodziny — dziećmi czy czworonogami. Dlatego tak ważne jest, aby było przestronne, wygodne i solidne.

Jakie łóżko do sypialni wybrać?

Bez względu na to, czy jesteś właścicielem przestronnej, czy kompaktowej sypialni, łóżko będzie w niej najważniejszym meblem. Dlatego pozwól, aby zarówno pod względem rozmiaru, jak i designu odegrało w tym pomieszczeniu główną rolę. 

U nas znajdziesz zarówno same łóżka, jak i pasujące do nich inne meble sypialniane.

Łóżka

Sypialnia w dobrym stylu

Urządzając sypialnię, która jest przestrzenią prywatną, niedostępną dla gości, możesz pozwolić sobie na zdrowy egoizm. Zadbaj o komfort swój i partnera wybierając łóżko, które stanie się Waszym ulubionym meblem w całym domu. Sugeruj się:

       rozmiarem łóżka,

       wyglądem i kolorem ramy — klasyczne, stonowane biele czy szarości będą uniwersalnie pasowały do wszystkich pomieszczeń, a ożywić można je barwną pościelą, elegancką narzutą czy miękkimi poduszkami dekoracyjnymi,

       funkcjonalnością — zwłaszcza w mniejszych wnętrzach przydatne mogą okazać się szuflady pod łóżkiem idealne do przechowywania pościeli czy koców.

Nasza oferta łóżek

W Nowej Meblarni powstają łóżka, które już swoim wyglądem stanowią obietnicę przyjemnego wypoczynku. Proste i naturalistyczne ramy oraz gra ciepłych, stonowanych barw to według nas połączenie idealne, kiedy chcesz wyciszyć się wieczorem, a rano wstać witalny i pełen energii. Do naszych łóżek bez trudu dopasujesz szafki nocne oraz szafy i komody, aby stworzyć spójny, modny zestaw.