Szukasz stołu, na którym świeże kwiaty w szklanym wazonie będą prezentowały się nadzwyczajnie? Mebla, przy którym cała rodzina będzie wspólnie zasiadała do posiłków, śmiała się i rozmawiała? Śladem pięknych wnętrz prowansalskich i skandynawskich, projektujemy proste, solidne i duże stoły, idealne dla polskich rodzin. To szczególna kategoria produktów, w które wkładamy mnóstwo miłości i zaangażowania.

Jaki stół wybrać?

Stoły, które znajdziesz w Nowej Meblarni, projektowane są z myślą o wnętrzach jasnych i przestronnych. Tam, gdzie pozwala na to metraż, możesz postawić duży, nawet 12-osobowy mebel. Jeśli na co dzień jecie w mniejszym gronie, opcja z rozkładanym blatem sprawdzi się najlepiej.

Proponujemy stoły do: kuchni, jadalni i salonu.

Część z nich to proste meble pozbawione ozdobników i zachwycające połączeniem naturalistycznych elementów. Pozostałe są inspirowane stylem angielskim, dworskim, dlatego zastosowaliśmy w nich tłoczone elementy, szczególnie zdobione nogi. Są one masywne, a zarazem niezwykle efektowne.

Stoły

Stół Skandynawski

Białe stoły skandynawskie pozwalają efektownie podkreślić jakość zastawy i oczywiście bogactwo serwowanych dań. Gładki, solidny blat to najlepsza baza, której nie musisz już przysłaniać obrusem. Wszystkie naczynia, również te wzorzyste, będą wyglądały pięknie na jednolitym, jasnym tle. Potraktuj ten mebel jako miejsce kulinarnej uczty. Wybierz produkt biały lub z elementami w kolorze drewna. Dopasuj komfortowe krzesła lub ławkę i zaproś swoich bliskich na niezapomnianą ucztę w skandynawskim, prowansalskim czy angielskim stylu.

Nasza oferta stołów

Wiemy, że kupując stół, nabywasz nie tylko mebel, ale też miejsce, przy którym narodzi się wiele wspomnień. Dlatego w Nowej Meblarni stawiamy na wyjątkowy design oraz jakość mebli do jadalni. Ze względu na to, że są projektowane w podobnym stylu co inne elementy wyposażenia salonu, bez trudu dopasujesz je do klimatu panującego w całym domu. Harmonijna wizja aranżacyjna w przytulnym wydaniu może ziścić się dzięki zakupom w naszym sklepie, zapraszamy!