Garderoby i wieszaki

Przedpokoje zazwyczaj są najbardziej problematycznym pomieszczeniem do urządzenia. Choćby ze względu na swoje nietypowe rozmiary czy kompaktowe metraże stanowią spore wyzwanie dla projektantów oraz osób prywatnych. Zarazem są wizytówką domu i mają ogromny wpływ na pierwsze wrażenie, jakie Twój dom wywiera na przybyłych gościach. Troszcząc się o ich komfort i swoje potrzeby estetyczne, wybierz do przedpokoju elegancką garderobę z wieszakami. Nie tylko stanie się ona miejscem do przechowywania i segregowania okryć wierzchnich, ale też ozdobi hol.

Garderoby w przedpokoju

Kompaktowe, lecz niezwykle pojemne garderoby to nasza odpowiedź na potrzeby właścicieli nawet niewielkich mieszkań. System przechowywania z wieszakami, półkami, szafkami i siedziskiem to nie tylko oszczędność miejsca, ale też pieniędzy. Zamiast kilku mebli zyskujesz jeden solidny. Do tego nie tracisz czasu na rajd po sklepach — w Nowej Meblarni znajdziesz więcej mebli w skandynawskim stylu, z którymi wyposażysz nie tylko przedpokój, ale też resztę mieszkania.

Garderoby Wieszaki

Wieszaki garderoba

Zamiast masywnej szafy, która mogłaby przytłoczyć i tak niewielkie, ciemne pomieszczenie znacznie lepiej sprawdzą się wolnostojące garderoby. W Nowej Meblarni produkujemy je na indywidualne zamówienie, dostosowując zarówno rozmiar, jak i elementy wyposażenia (haczyki, wieszaki, szuflady) to Twoich wymagań.

Jeden mebel, wiele zalet

Wolno stojąca garderoba to mebel, który idealnie wpisze się w niewielkie pomieszczenie. Łączy w sobie kilka elementów niezbędnych do ubierania czy rozbierania się:

       siedzisko w formie ławeczki,

       wieszaki,

       półkę na kapelusze czy pudełka,

       szuflady na drobiazgi,

       szafkę na obuwie domowe.

Ostateczna konfiguracja oraz rozmiar mebla zależą od Twoich potrzeb. Dlatego w Nowej Meblarni projektujemy i produkujemy garderoby z wieszakami na indywidualne zamówienie.

Skupiamy się na jakości, precyzji wykończenia oraz stylistyce. Jesteśmy wierni trendom skandynawskim, prowansalskim i angielskim, które według nas perfekcyjnie wyglądają w przedpokoju.