Dostawa mebli

 


Jak dostarczamy nasze meble?

Wszystkie nasze produkty dostarczamy własnym transportem. Jest to transport w stu procentach pewny i bezpieczny.
Dostarczamy meble w każde miejsce w Polsce.

 


I opcja

Transport zbiorowy - najczęściej wybierana forma transportu, pewna i bezpieczna: 150,00 zł 

Dostawa mebli przez internet

- transport nie obejmuje wnoszenia mebli.

- jest on stosunkowo tani.

- bardzo bezpieczny, ponieważ nasi kierowcy są wyspecjalizowanie w transporcie mebli.

- stały koszt dostawy - niezależny od ilości zakupionych mebli.

- niezmienna cena - niezależnie od miejsca dostawy.


II opcja

Transport indywidualny samochodem firmowym- 1000,00 zł 

Dostawa mebli przez internet

- ustalany na konkretną datę i godzinę.

- transport nie obejmuje wnoszenia mebli.

Transport indywidualny różni się od transportu zbiorczego tym, iż godzina oraz dzień dostawy dostosowane są do indywidualnej potrzeby klienta. 

Etapy dostawy:

1. Uprzedzamy o dostawie

Dostawa mebli przez internet

Przynajmniej jeden dzień przed dostawą – kiedy zamówienie jest już gotowe, a trasa wstępnie zaplanowana, kontaktujemy się z klientem w celu poinformowaniu o zamiarze dostarczenia mebla. W przypadku odmowy odbioru ustalany jest inny termin dostawy.


2. Dzień dostawy

Dostawa mebli przez internet
Tylko kierowca, w oparciu o warunki panujące na drodze, jest w stanie określić o której godzinie będzie dostawa. W trosce o komfort klientów kierowcy dzwonią godzinę lub dwie przed przyjazdem do klienta. Jeżeli klient potrzebuje więcej czasu, aby np. dojechać z pracy lub zorganizować osoby do wnoszenia, musi taki ten fakt uprzednio zgłosić przynajmniej jeden dzień przed dostawą.

 


Realizacja dostaw:


Przesyłki dostarczane są według wcześniej ustalonego harmonogramu, który tworzony jest na podstawie list wysyłkowych i najczęściej obejmuje wielokilometrowe trasy na terenie całej Polski. W związku z tym nie mamy możliwości dostosowywania godziny oraz daty dostawy do indywidualnych oczekiwań poszczególnych klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów wykazujemy zrozumienie w przypadku gdy klient nie może w danym terminie odebrać mebli. W przypadku odmowy proponujemy przełożenie dostawy na kolejną trasę w danym kierunku.

 

Wnoszenie mebli

wnoszenie mebli
Kierowcy nie wnoszą mebli do mieszkania. Dostawę realizuje jeden kierowca. Ze względu na duże gabaryty i znaczącą wagę oferowanych przez nas produktów wysyłanych w całości – na kliencie ciąży obowiązek zapewnienia odpowiedniej liczby osób potrzebnych do ściągnięcia mebli z samochodu oraz wniesienia do mieszkania. Mamy nadzieję, że niska cena i duża elastyczność w produkcji mebli rekompensuje naszym klientom konieczność dostosowania się do warunków transportu zbiorowego.

 

W trosce o potrzeby klientów, którzy nie są w stanie dostosować się do warunków transportu zbiorowego, oferujemy opcje transportu indywidualnego.

Wszystkie nasze meble zabezpieczone są na czas transportu mocnym opakowaniem kartonowym oraz piankami zabezpieczającymi  krawędzie. Nasz kierowca udziela również informacji jak mebel bezpiecznie przetransportować z samochodu do mieszkania.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie informacji odnośnie dostawy.