Stoliki

Relaks w salonie najprzyjemniejszy jest z kubkiem herbaty w ręce. To miejsce, gdzie przy lampce wina czy filiżance kawy toczą się rozmowy, odbywają się seanse filmowe z przekąskami oraz imprezy. Dlatego w tej przestrzeni tak ważne jest rozmieszczenie mebli, które umożliwiają serwowanie dań i napojów. W tej roli najlepiej sprawdzi się kompaktowy stolik kawowy. To wyjątkowa ozdoba wnętrza, a także miejsce do przechowywania czasopism, pilota telewizyjnego czy drobiazgów. Zwłaszcza modele z podwójnym blatem czy szufladami sprzyjają segregowaniu przedmiotów w salonie.

Jaki stolik wybrać?

Stolik kawowy w salonie stanowi dopełnienie strefy wypoczynkowej. W miejscu, w którym relaksujecie się wraz z rodziną i przyjaciółmi ważne jest ergonomiczne rozplanowanie przestrzeni. Dlatego zadbaj o to, aby stolik kawowy był kompaktowy i nie dominował w pomieszczeniu. Ten lekki mebel nie ma zastąpić stołu jadalnianego. Powinien też stanowić akcent dekoracyjny. Podczas popołudniowej kawy czy wieczornego relaksu przyda się do postawienia misek z przekąskami.

Stoliki

Modne stoliki kawowe

W Nowej Meblarni powstają stoliki w nurcie skandynawskim, prowansalskim i angielskim — estetyczne białe meble o prostej formie i wielu praktycznych rozwiązaniach. To najmodniejsza stylistyka, która od kilku już lat podbija serca Polaków.

Piękne stoliki kawowe efektownie wyglądają w salonie. Są kompaktowe, a ich wysokość zazwyczaj jest taka, jak wysokość siedziska kanapy czy puf. Dzięki temu mebel wraz z postawionymi na nim dekoracjami czy przekąskami nie zasłania ekranu telewizora.

Nasza oferta stolików

Niezwykłe stoliki kawowe to produkty, które projektowane są ze szczególną dbałością o detale. Staramy się, aby spełniały wszelkie oczekiwania — były piękne, a zarazem funkcjonalne. Wiemy, że mają być dekoracją, a także przestrzenią do przechowywania drobiazgów. Muszą też pasować do wnętrz o zróżnicowanym metrażu. Dlatego produkujemy je na wymiar, aby pod względem stylistyki i wielkości odpowiadały Twoim potrzebom. Zapraszamy na zakupy do Nowej Meblarni, gdzie kupisz również inne meble do salonu.