Stelaże

Łóżko to najważniejszy mebel, nie tylko w sypialni, ale też w całym domu. Mówiąc o łóżku, mamy na myśli nie tylko designerską ramę, ale też komfortowy materac, a pod nim solidny stelaż. Choć jest niewidoczny, to na co dzień pełni niezwykle istotną funkcję. Ma duży wpływ na jakość Twojego wypoczynku. Nawet najlepszy materac nie będzie bowiem stanowił optymalnego podparcia dla ciała, jeśli nie zostanie wsparty przez porządną bazę. Stanowi ją stelaż — klasyczny lub regulowany.

Funkcja stelaża

Stelaż w łóżku jest niezbędny. Ale czy wiesz, za jakie funkcje odpowiada? W Nowej Meblarni doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest ergonomiczny sen, dlatego nasze stelaże:

       umożliwiają stały przepływ powietrza, aby nie dopuścić do namnażania się bakterii czy drobnoustrojów,

       dzięki funkcji wentylacji chronią materac i pościel przed zawilgoceniem,

       przedłużają trwałość materaca,

       umożliwiają uzyskanie idealnie elastycznej powierzchni do spania.

Nasze stelaże są dostępne w kilku wariantach. Dzięki temu dopasujesz konkretny produkt do swoich preferencji i rozmiaru łóżka.

Stelaże

Jaki stelaż wybrać?

Skoro wiesz już, że wybór stelaża jest ważny i nie powinien być pozostawiony przypadkowi, dowiedz się, jaki produkt wybrać. W ofercie Nowej Meblarni znajdziesz dwa rodzaje stelaży.

       Elastyczne — dopasowują się do pozycji ciała i ciężaru śpiącego.

       Regulowane — kiedy chcesz odpoczywać w pozycji półleżącej, opcja regulacji oparcia i podniesienia go na pewno okaże się użyteczna. Niektóre stelaże mają też regulowane elementy na wysokości kolan czy stóp. Dla osób starszych lub cierpiących z powodu bólów kręgosłupa szczególnie istotna może być możliwość regulacji na odcinku lędźwiowym.

Nasza oferta stelaży

Jeśli kupujesz łóżko i materac w Nowej Meblarni, dopasuj do nich od razu stelaż. Jeśli masz wątpliwości, jak powinien wyglądać taki zestaw, skontaktuj się z nami — chętnie pomożemy! Pamiętaj, żeby dopasować stelaż do rodzaju łóżka i osobistych preferencji. Gwarantujemy, że bez względu na to, który produkt z naszego asortymentu wybierzesz, będziesz mógł cieszyć się jego niezawodną pracą przez wiele lat.