Kominki elektryczne

Ze względu na metraż wnętrz oraz inne techniczne ograniczenia instalacja „prawdziwego” kominka często jest niewykonalna. W domach prywatnych, jeżeli na etapie budowy nie zdecydujesz się na to rozwiązanie, później możesz mieć spore trudności z przeróbkami i remontem. Czy to oznacza, że musisz całkowicie zrezygnować z marzeń o kominku? Okazuje się, że zarówno w domach, jak i w mieszkaniach w blokach doskonałą alternatywą stają się kominki elektryczne. Ze względu na estetykę wykonania, stosunkowo niewysoki koszt inwestycji oraz spektakularny efekt, jaki tworzą, cieszą się rosnącym zainteresowaniem.

Charakterystyka kominków elektrycznych

Kominek elektryczny to niezwykle ciekawy rodzaj paleniska. Wizualnie, zarówno pod względem ruchu płomieni, jak i rozmiaru.

Kominki Elektryczne

Gdzie zamontować kominek elektryczny?

Ze względu na swoje niewielkie rozmiary i zgrabny kształt, kominek elektryczny zmieści się nawet w mniejszym wnętrzu. Nie jest tak rozbudowany, jak tradycyjne paleniska kamienne, a jego lokalizacja nie wiąże się ściśle z obecnością komina. Z tego względu możesz zdecydować się na umieszczenie go w salonie, w jadalni, sypialni lub gabinecie. W każdym z tych pomieszczeń kominek elektryczny odegra dekoracyjną rolę i stanie się niepowtarzalną ozdobą.

Nasza oferta kominków elektrycznych

Podobnie, jak pozostałe produkty w ofercie Nowej Meblarni, również kominki elektryczne projektowane są w sposób tradycyjny. To na wskroś nowoczesne, panoramiczne palenisko doskonale wygląda w obramówce stylizowanej na prawdziwy kominek. Przywodzi na myśl luksusowe wnętrza dworskie i pałacowe, budując wyjątkowo wytworny klimat. W pomieszczeniu, w którym tli się ogień czy choćby jego imitacja, ludzie po prostu uwielbiają przebywać. I to nie tylko zimą. Cieszymy się, mogąc dostarczać Ci tak elegancki detal architektoniczny.