Szafki nocne

Obecność tuż przy łóżku szafki nocnej ma oczywiste znaczenie. Ten mebel służy do dekoracji pomieszczenia, ale także jest miejscem do przechowywania. Może przypominać stolik lub małą komodę z szufladami. Z powodzeniem zmieścisz w niej przedmioty, których używasz przed snem lub tuż po przebudzeniu — krem do rąk, okulary do czytania, książki, budzik i oczywiście lampkę nocną. Wielu traktuje szafkę nocną jako obiekt ozdobny, a blat aranżuje z wykorzystaniem kwiatów we flakonikach czy doniczkach.

Jaką szafkę nocną wybrać?

Jako wielbiciele naturalistycznych, przestronnych wnętrz, zdecydowanie polecamy meble w stylu skandynawskim, prowansalskim lub angielskim. Wprowadzają one do sypialni romantyczną aurę i umożliwiają kreowanie pięknej przestrzeni na wiele sposobów. Nie skupiamy się wyłącznie na designie oraz jakości naszych produktów. Stawiamy na praktyczne rozwiązania, które ułatwiają organizację przestrzeni przy łóżku i przechowywanie drobiazgów. Dlatego są wyposażone w półki z organizerami oraz szuflady.

Szafki Nocne

Szafki i stoliki

Przy łóżku możesz postawić szafkę lub stolik. To meble, które pełnią podobną funkcję, a nawet podobnie wyglądają. Jednak różnica tkwi w detalach.

       Szafki są bardziej zabudowane. Zazwyczaj mają przynajmniej jedną szufladę, do tego drzwiczki. Pozwalają wiele przedmiotów ukryć, a tym samym usunąć z pola widzenia wszystko, co mogłoby wprowadzać zbędny chaos. Pamiętaj, że wystrój sypialni ma być uspokajający i sprzyjać relaksowi.

       Stoliki to zazwyczaj proste konstrukcje składające się z nóżek (lub jednej nóżki) i blatu. Wyglądają lekko, ale nie pomieszczą jednocześnie zapasu książek do czytania, szklanki z wodą, budzika i kosmetyków.

Nasza oferta szafek nocnych

Szafki nocne, podobnie jak inne meble w Nowej Meblarni, utrzymane są w stylu prowansalskim, skandynawskim i angielskim. Charakteryzują się prostymi formami, a ich największą ozdobą jest solidne wykonanie i precyzyjne wykończenie. Pokryte białą farbą tchną do sypialni powiew świeżości, a także optycznie ją powiększą.