Skrzynie i kufry

Skandynawskie wnętrza charakteryzują się funkcjonalnością i przestronnością. Nie zastawia się ich ciężkimi meblami, a raczej stosuje się lekkie oraz świeże elementy wyposażenia. To właśnie przemawia za tym, aby do naturalistycznego, jasnego wnętrza wybrać skrzynię lub kufer. Te większe z powodzeniem zmieszczą zabawki, pościel, odzież czy ręczniki. Mniejsze mogą służyć jako szkatułki na biżuterię.

Znamy też inne ciekawe wykorzystanie skrzyni. We wnętrzu, a także na tarasie czy balkonie, mogą być wykorzystywane jako osłonki na doniczki. Kwietniki, które w nich powstaną, będą perfekcyjnym uzupełnieniem eterycznego, naturalnego wnętrza.

Po co skrzynia lub kufer?

W przeciwieństwie do szaf nie wymagają zbyt dużej ilości wolnego miejsca. Tak naprawdę skrzynię czy kufer możesz potraktować jako jeden z dekoracyjnych elementów i postawić nawet w salonie. Często można spotkać skrzynie w roli siedzisk w przedpokoju. To rozsądny wybór, ponieważ nie tylko umożliwiają komfortową zmianę obuwia, ale przede wszystkim są świetnym miejscem do swobodnego przechowywania akcesoriów odzieżowych — szalików, czapek, rękawiczek.

Skrzynie Kufry

Skrzynie w pokojach dziecięcych

Ze względu na swoje rozmiary oraz niebanalną formę skrzynie coraz częściej służą do przechowywania zabawek. W pokojach dziecięcych zaaranżowanych w stylu skandynawskim można bardzo często spotkać zamykane kufry wypełnione klockami czy pluszakami. W przeciwieństwie do worków z materiału czy tektury są bardziej solidne, a przede wszystkim się nie odkształcają. Wiele zmieszczą, a po zamknięciu masz pewność, że każde autko czy lalka znalazły się na swoim miejscu. Po opuszczeniu wieka świetnie wyglądają jako siedzisko. Ozdób je poduchami lub maskotkami.

Nasza oferta skrzyni i kufrów

Skrzynie i kufry w Nowej Meblarni powstają z myślą o osobach, które szukają nietuzinkowych pomysłów na przechowywanie przedmiotów. Pasują do wszystkich pomieszczeń, a ze względu na to, że są białe, pełnią również funkcję ozdobną. Modele z płaskimi wiekami po zamknięciu wyglądają jak ławki, dlatego często znajdują zastosowanie w holach, sypialniach czy jadalniach. Produkujemy je z myślą o długoletniej eksploatacji, więc dbamy o jakość każdego wyrobu.