Skrzynie i kufry

Skandynawskie wnętrza charakteryzują się funkcjonalnością i przestronnością. Nie zastawia się ich ciężkimi meblami, a raczej stosuje się lekkie oraz świeże elementy wyposażenia. To właśnie przemawia za tym, aby do naturalistycznego, jasnego wnętrza wybrać skrzynię lub kufer. Te większe z powodzeniem zmieszczą zabawki, pościel, odzież czy ręczniki. Mniejsze mogą służyć jako szkatułki na biżuterię.

Znamy też inne ciekawe wykorzystanie skrzyni. We wnętrzu, a także na tarasie czy balkonie, mogą być wykorzystywane jako osłonki na doniczki. Kwietniki, które w nich powstaną, będą perfekcyjnym uzupełnieniem eterycznego, naturalnego wnętrza.

Po co skrzynia lub kufer?

W przeciwieństwie do szaf nie wymagają zbyt dużej ilości wolnego miejsca. Tak naprawdę skrzynię czy kufer możesz potraktować jako jeden z dekoracyjnych elementów i postawić nawet w salonie. Często można spotkać skrzynie w roli siedzisk w przedpokoju. To rozsądny wybór, ponieważ nie tylko umożliwiają komfortową zmianę obuwia, ale przede wszystkim są świetnym miejscem do swobodnego przechowywania akcesoriów odzieżowych — szalików, czapek, rękawiczek.

Skrzynie Kufry

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz