KUFER NA POŚCIEL - KLARA

1 614,90 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
KUFER NA POŚCIEL - KLARA

KUFER NA POŚCIEL - KLARA

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Kufer na pościel Klara to wykwintny, sypialniany element dekoracyjny. Projektując ten kufer, chcieliśmy zrobić krok w przyszłość i zadowolić każdego użytkownika. Tak powstała skrzynia, która wyglądem przypomina stolik, a nie schowek na naszą pościel. Właśnie w tym tkwi największy urok Klary.

Wybierając najwygodniejsze i najpiękniejsze łóżko dla siebie, czasami musimy zrezygnować ze schowka umieszczonego na dole konstrukcji. Często nawet nie czujemy potrzeby, aby go mieć. Z czasem jednak zdajemy sobie sprawę, że przydałaby się skrzynia na dodatkową pościel. My całkowicie rozumiemy potrzeby każdego i w odpowiedzi na te pragnienia stworzyliśmy Klarę. Klara to kufer na pościel, który jest niepozorny. Wydaje się, że to stolik, na którym możemy położyć książki, śniadanie na tacy lub inne rzeczy. Tymczasem, tak naprawdę to miejsce, w którym przechowujemy naszą pierzynę. W dodatku jest to sam w sobie niezwykle gustowny element dekoracyjny.

Wszystko ze względu na konstrukcję całego sypialnianego mebla. Klasyczna podstawa, własnoręcznie wykonane rzeźbienia po bokach i pojemny blat w niezwykle ciepłym, drewnianym kolorze. Klara to kufer na pościel, który będzie zdobić każdą sypialnię i z pewnością pomoże w całej aranżacji. Podkreśli harmonię panującą w tym miejscu oraz dobry gust właścicieli. Dodatkowo zaoferuje nie tylko dyskretny, intymny schowek, ale udostępni blat otwarty na nasze potrzeby. Bez względu na to, czy umieścimy na niej dekoracje, czy będziemy kłaść na niej śniadanie i celebrować piękne chwile - ona zawsze będzie podążać za naszymi pragnieniami.

Z racji tego, że kufer na pościel wybieramy najpóźniej przy urządzaniu sypialni, kolorystyka Klary daje pewność, że wkomponuje się w praktycznie każde wnętrze, w którym po prostu na pierwszym miejscu stawia się ciepło, wykwintność i funkcjonalność.


Wymiary:
Szerokość: 90 cm
Wysokość: 50 cm
Głębokość: 50 cm
Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Materiał : drewno + płyta mdf.
Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl
Nowy produkt