biblioteczka mebel

Wyposażenie wnętrza to wymagające zadanie, które sprawia, że wertujesz dziesiątki katalogów wnętrzarskich i przeglądasz wiele stron w poszukiwaniu inspiracji. Szczególnie trudny jest wybór mebli. Wraz z nastaniem mody na jasne, przestronne i minimalistycznie urządzone pomieszczenia, pojawił się problem z ilością miejsc do przechowywania. Duże szafy pomieszczą ubrania, ale nie pasują do salonów, które mają być miejscem odpoczynku i przyjmowania gości. W reprezentatywnych pokojach dziennych doskonale prezentują się jednak biblioteczki.

Biała biblioteczka

W biblioteczkach możesz przechowywać część rzeczy w zamknięciu (w szufladzie lub w szafce), a większość wyeksponować. Najlepiej prezentują się w niej: książki, zdjęcia, bibeloty, elementy zastawy, rośliny.

Jeśli biblioteczkę postawisz w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym, będzie odgrywać rolę przechowalni zabawek oraz pomocy naukowych. Utrzymanie porządku na półkach jest proste i przyjemne. Kilka chwil wystarczy, aby posegregować książki czy płyty lub zmienić wystrój, aby odświeżyć wnętrze.

Biblioteczka

Biblioteczka mebel

W naszej ofercie znajdziesz designerskie biblioteczki stylizowane, które doskonale pasują do naturalistycznych wnętrz. Tam, gdzie króluje prostota form i nowoczesna elegancja, sprawdzą się idealnie modele z przeszklonymi drzwiczkami, półkami i szufladami. Są uniwersalnym akcentem w pomieszczeniach skandynawskich, minimalistycznych, rustykalnych i klasycznych. Prezentują się niezwykle zgrabnie, a przy tym urozmaicają przestrzeń. Stawiamy na jasne barwy, przyjemne dla oka i uniwersalne dla wnętrz. Pasują wszędzie, bez względu na kolorystykę pomieszczenia. Białe biblioteczki stanowią stonowane tło nawet dla kolorowych czasopism, książek czy zabawek.

Biblioteczka meblowa

Udostępniamy biblioteczki w wielu wariantach. Różnią się między sobą konfiguracją półek, szuflad i szafek, a także kolorystyką, elementami wykończeniowymi, rozmiarem i kształtem. Bez trudu zatem dopasujesz je do wnętrz o konkretnym metrażu. W tych mniejszych najlepiej sprawdzą się wysokie i wąskie biblioteczki. Na większej przestrzeni nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaszaleć z rozmiarem regału i wybrać taki składający się z kilku segmentów.