Każdy, kto urządza swój dom, chce uczynić go miejscem niepowtarzalnym, oryginalnym, jedynym w swoim rodzaju. To zadanie może być trudne, kiedy wybierasz klasyczne meble. Jednocześnie wiele zależy od tego, jakiej klasy produkty kupujesz i jakie stwarzają one możliwości. Jednym z najciekawszych mebli, który możesz zaaranżować na tysiące sposobów, jest regał. Prosty i klasyczny pomieści wiele przedmiotów, które zasługują na wyeksponowanie. Nie warto chować ich w zamknięciu. Pozwól, aby goście mogli podziwiać Twoją kolekcję książek lub płyt, pamiątki przywiezione z podróży, wyjątkowe momenty z życia uchwycone na fotografiach.

Regały skandynawskie

W Nowej Meblarni powstają designerskie regały skandynawskie. Podobnie jak inne produkty z naszej oferty zachwycają prostotą form i naturalistycznym charakterem. Są doskonałym elementem wyposażenia salonu, gabinetu, sypialni, pokoju dziecięcego oraz młodzieżowego. Tym, co sprawia, że są niepowtarzalne, jest wykonanie z dbałością o każdy detal.

Regały

Meble o wielu możliwościach

Dostarczamy Ci piękne białe meble, które będziesz mógł zaaranżować na wiele sposobów. Umieszczenie na regale bibelotów, pamiątek, książek, zdjęć czy roślin pozwoli kreować wiele indywidualnych i niebanalnych kompozycji. Pomoże Ci w tym regał z przeszkloną witryną. Jeżeli zdecydujesz się na mebel, który dodatkowo ma szuflady czy zamykane szafki, wówczas zyskasz dodatkowe miejsce do przechowywania drobiazgów.

Regały pomagają utrzymać porządek i uporządkować przestrzeń w Twoim domu. To Ty decydujesz, jakie przedmioty wyeksponujesz, ponieważ często po nie sięgasz lub po prostu są przyjemne dla oka, a które schowasz.

Nasza oferta regałów

Meble skandynawskie i prowansalskie są naszą pasją. Stanowią ważną część całego asortymentu, jednak nie poprzestajemy wyłącznie na nich. Czerpiemy inspiracje z różnych stylów wnętrzarskich, dlatego asortyment Nowej Meblarni poszerzyliśmy o stylizowane regały w klimacie angielskim. Kupuj je solo lub w zestawach z szafkami RTV, komodami czy witrynami.