REGAŁ DO SALONU W STYLU SKANDYNAWSKIM TYMON

4 052,00 zł
Realizacja zamówienia:
do 60 dni roboczych
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
REGAŁ DO SALONU W STYLU SKANDYNAWSKIM TYMON

REGAŁ DO SALONU W STYLU SKANDYNAWSKIM TYMON

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Przyjmujemy w nim gości. To właśnie w nim toczą się rozmowy ważne i ważniejsze. Często się w nim śmiejemy, dużo uśmiechamy i odpoczywamy. Jest towarzyszem naszych zabaw i życiowych trosk. Salon. Miejsce, w którym jesteśmy wszyscy razem. Czasami w pojedynkę próbujemy oddać się błogiej ciszy. Czasami wśród najbliższych ładujemy swoje baterie. Salon, pokój dzienny to szczególnie ważne miejsce w naszym domu. Warto otaczać się meblami i dodatkami, które po prostu ułatwiają nam funkcjonowanie w salonie, a swoim pięknem poprawiają samopoczucie każdego dnia.

A co powiemy na niesamowicie charakterny i luksusowy regał do salonu? Taki, który ułatwi zachowanie ładu i porządku i jednocześnie stanie się meblem do przechowywania wspomnień i pamiątek? Pudełko wspomnień? Nie. Półki, na których ułożymy nasze zdjęcia z podróży, figurki przywiezione z najdalszych zakątków świata, książki i mapy. Tutaj postawimy słonika z porcelany, który przynosi nam szczęście. Nieco dalej oprawioną pocztówkę od naszego przyjaciela. Regał w salonie to nie tylko mebel, który wypełnia wolną przestrzeń. Regał w salonie może być naszą własną wystawą, która mówi, jak żyjemy i jakie są nasze cele. Dzięki temu możemy otaczać się wszystkim, co kochamy i wracać do miłych wspomnień, kiedy tylko chcemy.

Tymon to regał inspirowany kilkoma stylami. Chcieliśmy, aby pasował do większości aranżacji. Udało nam się stworzyć uniwersalny mebel, który zachwyca swoją urodą i wdziękiem. Klasyczna podstawa, rzeźbione fronty i zwieńczenie w innym kolorze to ukłon w stronę designerskich rozwiązań. Dolna szafka i szuflada przechowa nie tylko większe pamiątki takie jak np. albumy ze zdjęciami, ale też całkiem inne rzeczy. Szuflada ozdobiona gustownym uchwytem to dodatkowa przestrzeń dla różnych przedmiotów. Najważniejszym elementem są jednak wystawne, śnieżnobiałe półki, które są miejscem na nasze pamiątki i wspomnienia.

Regał do salonu Tymon to mebel z duszą, o pięknej urodzie, który ozdobi nasz salon i pozwoli go całkowicie spersonalizować.


Wymiary:
Szerokość: 70 cm
Głębokość: 40 cm
Wysokość: 215 cm


Dostępne kolory: biały, szary i ecru.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Możliwość  wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.
Materiał: drewno i płyta mdf.
Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.
Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl
Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti