Szafy

Wnętrza skandynawskie są hołdem dla prostych form i jasnych kolorów. Panuje w nich przytulny klimat, który sprawia, że pomieszczenie wygląda świeżo. To również zasługa harmonii oraz porządku, którego nie udałoby się osiągnąć bez pojemnych szaf.

Szafy w domu

Szafy są obowiązkowym meblem w domu. Służą do przechowywania odzieży, dlatego najczęściej są wybierane do sypialni i przedpokojów. W praktyce muszą pomieścić jednak znacznie więcej — buty, akcesoria, sprzęt sportowy, zmiany pościeli i ręczników, bieliznę, torebki, biżuterię. Dlatego, o ile metraż na to pozwala, najlepiej jest wybierać szafy przestronne, z przemyślanymi systemami do przechowywania. Takimi rozwiązaniami możemy pochwalić się w Nowej Meblarni, gdzie projektujemy i produkujemy szafy w stylu skandynawskim.

Szafy

Jaką szafę wybrać?

Solidna szafa to mebel na wiele lat. Dlatego, kupując go, myśl przyszłościowo. Dotyczy to zwłaszcza pokojów dziecięcych i młodzieżowych, które z biegiem czasu zapełnią się po brzegi zabawkami, ubraniami, tekstyliami. Duże szafy na pewno pomieszczą to wszystko, ułatwią segregację przedmiotów i ich późniejsze odszukanie. W Nowej Meblarni nawet mniejsze meble do przechowywania mają przemyślane wyposażenie, aby zmieściły wszystko, co chcesz w nich umieścić.

Szafę dopasuj do wnętrza tak pod względem rozmiaru, jak i stylu. Jasny mebel, nawet jeśli jest duży i przysadzisty, nie przytłoczy wnętrza, tylko je efektownie wypełni.

Nasza oferta szaf

Szafy, podobnie jak inne meble, które powstają w pracowni Nowej Meblarni, utrzymane są w jasnej kolorystyce. Proponujemy szafy do: sypialni, salonu, przedpokoju, jadalni i gabinetu.

Meble produkujemy na zamówienie, zatem każdy z oferowanych produktów możesz otrzymać w dowolnym rozmiarze. Dopasujemy też wyposażenie do Twoich potrzeb.