nasza marka

Marka

NowaMeblarnia.pl to marka, której początki sięgają lat 40-tych minionego wieku i małej rodzinnej firmy. Razem ze zmieniającym się światem zmieniała się także firma, ludzie, wykorzystywane narzędzia i przygotowywane wyroby. Obecnie w firmie pracuje już trzecie pokolenie stolarzy. Osoby urodzone pod koniec wieku XX były dla firmy szansą na wniesienie powiewu świeżości. To co zostało dzięki nim wprowadzone to między innymi coś więcej poza meblami w kolorze drewna naturalnego, co było przez wiele lat świętością w naszej firmie. Już w roku 2013 wprowadziliśmy do oferty meble białe, a za nimi również oferty mebli w stylu prowansalskim, skandynawskim czy angielskim, dzięki czemu udało się naszą ofertę poszerzyć.

Misją naszej firmy jest stworzenie idealnego produktu dla każdego klienta. Dlatego to co możemy zaoferować to meble wykonywane na wymiar tworzone zgodnie z marzeniami naszych klientów i stylistyką jaka zostanie przez nich wybrana. Dzięki temu rzeczywiście każdy stworzony przez nas mebel jest wyjątkowy.

 

Nasza firma to grono doświadczonych stolarzy, którzy uczyli się fachu w naszej pracowni, potem zostali z nami i doskonalą swoje umiejętności, wprowadzają swoje pomysły. Chcemy dbać o to, by między sobą można było na siebie liczyć. Dzięki temu produkty są jeszcze lepsze. Cała praca stolarzy wspierana jest przez projektantów, którzy tworzą ideę estetyczną mebli i pracowników biurowych, dzięki którym możemy sprawnie realizować zamówienia dla klientów z całego kraju.

Rozwój 

Rozwój naszej firmy wynika z pracy z klientami, którzy dostarczają nam wyzwań w postaci nowoczesnych projektów mebli do realizacji. Wspieramy klientów na każdym etapie, doradzamy rodzaj mebli, kształty czy elementy dekoracyjne jakie mogą się na meblach znaleźć.

Nasza firma ciągle chce więcej i robi więcej, dlatego naszym klientom proponować możemy nowoczesne rozwiązania w zakresie kompleksowej aranżacji wnętrz w stylu prowansalskim czy skandynawskim. Na naszej stronie internetowej tworzymy kompleksowe informacje o tym jak można komponować w domu piękne, jasne wnętrza. Dla wielu ludzi wprowadzenie białych mebli do wnętrz to sposób na to, by zacząć zmieniać swoje życie.