WĄSKI REGAŁ NORTH 1W.

2 773,00 zł
Realizacja zamówienia:
do 60 dni roboczych
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
WĄSKI REGAŁ NORTH 1W.

WĄSKI REGAŁ NORTH 1W.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Książki mają niezwykłą moc. Specyficzny zapach tych starszych i ucieszny zapach tych całkowicie nowych. Kupno jednej książki może poprawić nam nastrój i sprawić, że nie będziemy mogli doczekać się momentu, w którym zaczniemy ją czytać. Każda książka to inna przygoda, inne emocje i inne przemyślenia. I każda książka znajdująca się w naszym domu powinna mieć swoje wyjątkowe miejsce, a zwłaszcza ta, której historia zapadła nam w pamięci na zawsze.

Tutaj z pomocą przychodzi wąski regał na książki North, który sprawi, że nawet mniejsza przestrzeń zyska wyjątkowy mebel na zbiór książek. Regał możemy postawić w każdym miejscu w naszym domu: w sypialni, salonie, na holu. Sześć półek da nam gwarancję na przechowanie większości naszych lektur, a być może nawet zostanie miejsce na nowości czytelnicze, które jeszcze przed nami.

North to biały regał, ale jego zwieńczenie w kolorze drewna przełamuje wygląd całego mebla. Przez taki zabieg estetyczny, regał staje się gustowny. To podkreślenie jego ważnego charakteru. Boczne, rzeźbione fronty mówią o tym, że regał jest przemyślany i ozdobny.

Na dole książki, których historię już znamy. Na środku te, które tak bardzo nas poruszyły, że będziemy do nich wracać niejednokrotnie. Na górnych półkach czekają cierpliwie lektury, do których dopiero będziemy zasiadać. Jak ułożymy naszą kolekcję?

Kiedy książki są ważną częścią naszego życia, możemy podkreślić to za pomocą odpowiedniego mebla. Dom, w którym stoi regał na książki, ma taką charakterystyczną, ciepłą aurę. Dla moli książkowych, dla miłośników pisma czytanego, dla entuzjastów gustownych mebli - biały regał na książki North.


Wymiary:
Szerokość: 50 cm
Głębokość: 40 cm
Wysokość: 190 cm


Możliwość  wykonania mebla na wymiar.
Materiał : drewno + płyta mdf
Dostępne kolory: biały i  ecru.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.
Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

fot. Nowameblarnia.pl

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti