REGAŁ W STYLU ANGIELSKIM MALIS 2SZ.

4 547,00 zł
Realizacja zamówienia:
do 60 dni roboczych
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
REGAŁ W STYLU ANGIELSKIM MALIS 2SZ.

REGAŁ W STYLU ANGIELSKIM MALIS 2SZ.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Piękne dodatki, ale prosta forma mebli. Elegancja, ale i przytulność. Harmonia, ale nie nadwyraz. Efekt - luksusowe wnętrze w stylu angielskim. Tutaj są określone standardy, ale można je przełamywać. W domu chodzimy boso, nie musimy mieć wystawnych firan. Nasze mieszkanie lub dom wcale nie musi być duże, aby cieszyć się angielską aurą, która od kilkudziesięciu lat króluje w polskich domach.

Regał w stylu angielskim Malis to idealne rozwiązanie, kiedy chcemy urządzić przytulne i jednocześnie luksusowe wnętrze. A kiedy już mamy gotową aranżację i po prostu brakuje nam regału, warto zastanowić się nad Malis. Zwłaszcza jeśli poszukujemy pięknych rozwiązań, które odmienią naszą przestrzeń.

Do czego służy regał? Każdy regał tak naprawdę możemy zagospodarować wedle naszych życzeń i pragnień. Malis to angielski regał na książki, elementy dekoracyjne, a także pamiątki rodzinne. Kiedy mamy ochotę przeznaczyć go na naszą kolekcję książek lub kiedy chcemy, aby ten regał mówił o naszych przygodach, a także hobby, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy uczynili go spersonalizowanym meblem.

Regał w angielskim stylu Malis stoi na pięknie rzeźbionej podstawie. Użyczy domownikom aż pięć wyodrębnionych miejsc na ich zagospodarowanie. Regał zakończony jest gustownym zwieńczeniem. Z jednej strony możemy mówić o prostej formie, a z drugiej widzimy te wszystkie detale, które wpływają na wygląd całego mebla i nie możemy jednoznacznie stwierdzić, że charakter tego mebla jest minimalistyczny. Właśnie takie są angielskie meble: wyważone, ale przepiękne i zdobne.

Został stworzony z myślą o tych, którzy cenią sobie luksus płynący z angielskich aranżacji i jednoczesny brak przesady - regał Malis.


Wymiary:
Szerokość: 110 cm
Wysokość: 209 cm
Głębokość: 45 cm


Możliwość  wykonania mebla na wymiar.
Materiał : drewno + płyta mdf
Dostępne kolory: biały i  ecru.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.
Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti

Zobacz także