KREDENS DO JADALNI - MALIS 4DN

7 314,00 zł
Realizacja zamówienia:
do 60 dni roboczych
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
KREDENS DO JADALNI - MALIS 4DN

KREDENS DO JADALNI - MALIS 4DN

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Jadalnia powinna być urządzona kompleksowo. Bardzo często część jadalniana sąsiaduje bezpośrednio z kuchnią, a nawet łączy salon. Taką przestrzeń bardzo często widzimy w loftowych aranżacjach. Żeby to wszystko wyglądało spójnie i harmonijnie, warto, aby miejsce do spożywania posiłków sugerował nie tylko stół z krzesłami, ale również przepiękny, gustowny i luksusowy kredens. Kredensy coraz częściej spotykamy w jadalniach i wiemy, że te funkcjonalne meble mogą całkowicie podwyższyć standard całego naszego aranżacyjnego pomysłu. Kredens do jadalni Malis to niecodzienny, niezwykle okazały mebel z potencjałem.

Kredens Malis zapewnia, że unikniemy przesytu aranżacyjnego. Czasami mamy wrażenie, że jeśli do naszej jadali, dodamy jeszcze jeden mebel, będzie ona ciężka w odbiorze i przytłaczająca. Stonowany, szary kolor, a także klasyczny styl sprawi, że jadalnia stanie się ciepłym, rodzinnym miejscem. Kiedy zdecydujemy się na kredens Maalis, nasza jadalnia będzie zawsze pięknie uporządkowana i niezwykle rodzinna, wyciszająca.

Warto zwrócić uwagę na drewniany blat, który oddziela dwie części i dodaje charakteru. Rzeźbiona podstawa, a także zwieńczenie ozdabia cały mebel. Jasny kolor półek i tylnej części zapewnia, że wszystko, co się na nich znajdzie, będzie dobrze uwydatnione. To właśnie często elementy dekoracyjne są kluczowe w odbiorze całego pomieszczenia. Malis daje nam pełną swobodę w dekorowaniu.

Można powiedzieć, że kredens Malis to synonim piękna i jakości. Najlepsze jakościowo materiały użyte do stworzenia tego mebla zapewniają trwałość. Kolejną zaletą jest fakt, że kredens pasuje do praktycznie każdego stylu aranżacyjnego.


Wymiary:
Szerokość: 163 cm
Głębokość: 49 cm
Wysokość: 209 cm


Możliwość  wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Materiał : drewno + płyta mdf


Mebel jest dostarczany w dwóch częściach.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti

Zobacz także