BIAŁY REGAŁ NA KSIĄŻKI LARA

3 600,00 zł
Realizacja zamówienia:
do 60 dni roboczych
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
BIAŁY REGAŁ NA KSIĄŻKI LARA

BIAŁY REGAŁ NA KSIĄŻKI LARA

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Żadne cztery kąty nie mogą obejść się bez jednego, niewielkiego, albo i większego mebla. Mebla, na którym ułożymy ważne rzeczy. Te ważne rzeczy to oczywiście książki, a chodzi konkretnie o regał, na którym z dumą będą się prezentowały. Lara to regał, który nie tylko zagwarantuje przestrzeń na zbiór naszych ulubionych lektur, ale również będzie gustowną i przepiękną ozdobą całego miejsca.

Regały na książki stawiamy w różnych miejscach, więc ważne, żeby były jednocześnie uniwersalne, ale i luksusowe. Lara jest regałem o niewielkich wymiarach, ale o dużych możliwościach aranżacyjnych. Możemy postawić ją w salonie, sypialni, a nawet na holu. Dolna część składa się z sześciu półek, natomiast góra to blat. Na tym blacie możemy kontynuować ustawianie książek, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by stał się on miejscem na elementy dekoracyjne. Wysokość Lary jest odpowiednia, aby blat potraktować jako stolik. W momencie, kiedy ustawimy regał przy ulubionej sofie, zawsze będziemy mieli miejsce na to, aby odłożyć kubek z herbatą i wrócić do czytania książki. Regał na książki Lara to wielozadaniowy mebel, który pomoże w każdej sytuacji.

Biały kolor to kolor uniwersalny, ale również nadaje on wnętrzu harmonii i spokoju. Kojarzy się bardzo dobrze i wywołuje przyjemne uczucia. To właśnie dlatego, między innymi pokochaliśmy skandynawskie meble. Biały regał nie tylko więc będzie pasował do każdego miejsca i do każdego stylu aranżacyjnego, ale również wprowadzi do niego pewną równowagę, która każdemu wnętrzu jest potrzebna.

Można powiedzieć, że biały regał na książki Lara to idealna propozycja po prostu dla wszystkich moli książkowych, którzy chcą, aby ich zbiory znalazły swoje godne miejsce.


Wymiary:
Szerokość: 127 cm
Wysokość: 86 cm
Głębokość: 46 cm

W ofercie posiadamy również do wyboru inne bryły tego systemu.


Możliwość  wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Materiał: drewno + płyta mdf.
Dostępne kolory: szary i ecru.


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti