biblioteczka w stylu angielskim
  • biblioteczka w stylu angielskim

Biblioteczka w stylu angielskim Mari

10 585,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
Biblioteczka w stylu angielskim Mari

Biblioteczka w stylu angielskim Mari

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Biblioteczka w stylu angielskim Mari wprowadza do wnętrza elegancję i harmonię. Zapewnia przyjazny i spokojny klimat. Przede wszystkim jednak biblioteczka ta pozwala na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni.

Spójrzmy na jej wygląd. Biel i kolor drewna to połączenie stworzone na miarę ponadczasowej klasyki i przytulnego stylu angielskiego. Taki delikatny zabieg pozwala wyeksponować nie tylko elementy znajdujące się na półkach, ale cały mebel. Czarne, symetryczne względem siebie uchwyty dodają biblioteczce bardzo wystawnego charakteru. Wszystko zaprojektowane z myślą o umiarze, z wyczuciem — tak, aby biblioteczka wpasowała się w sielski, pełny miłości wystrój. Jednocześnie daje dużo miejsca na umieszczenie rzeczy.

Styl angielski i styl klasyczny ma kilka cech wspólnych. Jedną z takich cech jest właśnie symetria, która pozwala zachować harmonię, nawet jeśli mebel jest duży. Dlatego duża biblioteczka Mari ma trzy części, w tym dwie symetryczne względem siebie.

Biblioteczka Mari będzie idealnie prezentować się w klasycznych, nowoczesnych i angielskich aranżacjach wnętrz. Daje całkowitą swobodę, jeśli chodzi o elementy dekoracyjne postawione na półkach. Tutaj możemy pozwolić sobie na kreatywność. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić na nich kolorowe, pastelowe ramki na zdjęcia. Może potrzebujemy dużo miejsca na nasze książki? Nawet jeśli na regałach będą znajdowały się tylko lektury, będzie wyglądać to niezwykle pięknie i gustownie.
Dla wszystkich, którzy cenią sobie harmonię i elegancję połączoną z sielskim, przyjaznym klimatem, ta biblioteczka w stylu angielskim będzie niezastąpiona.


Wymiary:
Szerokość: 300 cm
Głębokość: 48 cm
Wysokość: 220 cm


Kolor: biały, szary, ecru.
Kolor blatu, półek oraz cokołu: naturalny.

Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.


Mebel jest dostarczany zmontowany w 4 częściach, nie wymaga skąplikowanego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.plNowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti