biblioteczka regał

Biblioteczka regał Oskar 2w

3 777,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
Biblioteczka regał Oskar 2w

Biblioteczka regał Oskar 2w

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Znając potrzeby dzieci, stworzyliśmy regał, który zadowoli małych odkrywców i będzie pięknie prezentował się w ich pokoju. Oskar, minimalistyczny mebel, który wniesie wiele dobrego nie tylko do przestrzeni, ale i do dziecięcej wyobraźni.

Białe meble coraz częściej wybierane są do pokojów dziecięcych. Regały, biblioteczki, im prostsze, tym lepiej. Dlaczego? Ponieważ pozwalają się skupić, zrelaksować i dać upust swojej pomysłowości. Chcemy dać dzieciom inspirującą przestrzeń, która jest niezbędna do prawidłowego rozwoju i beztroskiego dzieciństwa.

Minimalistyczne meble w jasnych kolorach — biblioteczki i regały, to przyjazne otoczenie, które podkreśli kolory zabawek i książek, jednocześnie nie dostarczając zbyt dużo bodźców, które rozpraszają. Właśnie z takim zamysłem zaprojektowaliśmy regał, który będzie niezwykle funkcjonalny i bezpieczny.

Wymiary biblioteczki nadają się zarówno do mniejszych, jak i większych pomieszczeń. Biała biblioteczka to również bezpieczny wybór pod względem designerskim. Biel nigdy się nie nudzi, jest neutralna. 12 półek daje gwarancję na uporządkowanie wszystkich rzeczy w pokoju dziecka, zachowując niezwykły ład i harmonię. Dla młodszych dzieci, na dole możemy umieścić książeczki i gry edukacyjne, tak, aby mogły zawsze po nie sięgnąć. Natomiast na górze będą pięknie prezentowały się dekoracje i rzeczy, które używa się nieco rzadziej. Starszym dzieciom możemy dać całkowitą swobodę w zagospodarowaniu biblioteczki. Gwarantujemy, że sprawi im to mnóstwo radości.

Mebel jest wykonany z najlepszych materiałów i daje gwarancję długiego użytkowania. Prezentuje się idealnie zarówno przy świetle naturalnym, jak i sztucznym. Przede wszystkim jednak to regał, który pomoże obudzić kreatywność i nie będzie przeszkadzał w odpoczynku.


Wymiary:
Szerokość: 100 cm
Głębokość: 40 cm
Wysokość: 220 cm


Dostępne kolory: biały i ecru.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Materiał : drewno + płyta mdf.Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

fot. Nowameblarnia.pl

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti