BIAŁE ŁÓŻKO FLOREK

2 418,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
BIAŁE ŁÓŻKO FLOREK

BIAŁE ŁÓŻKO FLOREK

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Pojemne, białe łóżko Florek to propozycja skierowana w szczególności do dzieci i młodzieży. To wygodne rozwiązanie wprowadzi do pokoju dziecięcego przyjazny i miły klimat.

Urządzając pokój dziecka, zależy nam na zachowaniu jak największej ilości przestrzeni. Tak, aby dziecko miało miejsce zarówno na beztroską zabawę, wydzielone miejsce do nauki, jak i osobno - do odpoczynku. Zwłaszcza w mniejszych pokojach potrzebujemy kompleksowych rozwiązań. Łóżko z szafkami i szufladami jest tutaj najlepszym rozwiązaniem. Możemy schować w nich pościel, zabawki, a nawet książki.

W dzień ulubione miejsce do odpoczynku i czytania książek, a wieczorem przytulne łóżko, które ukołysze do snu oraz gwarantuje szybkie i wygodne zaśnięcie. To wszystko dzięki trzem bokom, które wywołują poczucie bezpieczeństwa u najmłodszych.

Białe łóżko z szufladami Florek będzie pasowało zarówno do pokoi dziecięcych urządzonych w minimalistycznym stylu, jak i tych pełnych kolorów i różnych mebli. Jego uniwersalność i jednocześnie piękny wygląd gwarantuje dopasowanie się do każdej aranżacji. W każdym przypadku stanie się przytulnym meblem wydzielającym strefę snu i odpoczynku. Jego przyjazny i ciepły wygląd ucieszy dzieci, a samo łóżko stanie się ich przyjacielem.

Przyjrzyjmy się mu bliżej. Dwie szafki i cztery szuflady to aż sześć elementów, które dają możliwość schowania dziecięcych skarbów, zabawek i ulubionych książek, które odkrywcy czytają przed snem. Białe łóżko Florek dzięki temu, że stoi na tak mocnej podstawie, jest niezwykle wytrzymałe. Niestraszne mu więc dziecięce zabawy. Przypomina sofę, więc może okazać się świetnym i kompleksowym rozwiązaniem zwłaszcza mniejszych pokoi, do których dzieci zapraszają swoich znajomych.

Z piękną prezencją, z niezliczonymi możliwościami użytkowymi - białe łóżko z trzema bokami umili każdy dzień.


Wymiary:

Szerokość wewnętrzna pod materac: 90, 100 cm
Długość zewnętrzna: długość materaca + 8 cm
Szerokość zewnętrzna: szerokość materaca + 10 cm
Wysokość szczytu (przód): 78 cm
Wysokość boku: 50 cm


Mebel jest dostarczany w częściach, do samodzielnego montażu: dwa boki, przód, wezgłowie. Cena mebla nie obejmuje stelaża i materaca. Przy zakupie łóżka ze stelażem i materacem - transport gratis.


Do łóżka oferujemy materace firmy Janpol, do obejrzenia na stronie: www.janpol.pl
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt