KREDENS KUCHENNY NOWY SILBIA 2.2D.

7 262,00 zł
Realizacja zamówienia:
do 60 dni roboczych
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
KREDENS KUCHENNY NOWY SILBIA 2.2D.

KREDENS KUCHENNY NOWY SILBIA 2.2D.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Kredens kuchenny… Niezastąpiony mebel, czy może zbędna rzecz? Oczywiście odpowiedź jest prosta. Kredens kuchenny może całkowicie zmienić wygląd kuchni, a także pomóc w funkcjonalnym zagospodarowaniu przestrzeni. To właśnie on odpowiada za ekspozycję ulubionej zastawy do stołu, naszych najlepszych kubków, w których kawa smakuje najlepiej. To właśnie kredens, dzięki swojej witrynie pozwoli na przechowywanie książek kuchennych i zeszytów z przepisami. Kiedy patrzymy na kredens Silbię, widzimy coś jeszcze oprócz funkcjonalności. Widzimy potencjał i piękno, które sprawi, że nasza kuchnia stanie się prawdziwym sercem mieszkania.

Kredens Kuchenny Silbia to połączenie prowansalskiej sielskości z klasyczną prostotą. Taka inspiracja dwoma stylami pozwoliła na stworzenie mebla ponadczasowego i okazałego. Z jednej strony dostrzegamy w nim sielskość, a z drugiej widzimy, że jest to luksusowy mebel, który doda przestrzeni wyjątkowości i wykwintności.

Kredens kuchenny Silbia ma dolną szafkę z przesuwnymi drzwiami. Delikatnie rzeźbione fronty i ciemne uchwyty sprawiają, że cały mebel jest niezwykle ciekawy. Warto zwrócić uwagę również na klasyczne, minimalistyczne zwieńczenia. Dwa koszyki wiklinowe pełną ozdobną funkcję, ale są także idealnym schowkiem na wszystkie rzeczy, które dotychczas nie miały swojego miejsca.

Upiększy każdą kuchnię i pomoże w zagospodarowaniu przestrzeni. Przechowana nasze najcenniejsze szkło i porcelanę, a także użyczy miejsca na elementy ozdobne. Kuchnia to serce każdego domu i mieszkania, a kredens kuchenny jest z pewnością jego częścią.


Wymiary:
Szerokość: 120 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 210 cm


Możliwość  wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Materiał : drewno + płyta mdf.


Mebel jest dostarczany w dwóch częściach.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti