biblioteczka regał na książki
  • biblioteczka regał na książki

Biblioteczka regał na książki Rozalia

6 000,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
Biblioteczka regał na książki Rozalia

Biblioteczka regał na książki Rozalia

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Biblioteczka, regał na książki Rozalia przypadnie do gustu szczególnie tym, którzy potrzebują dużo miejsca na swoje rzeczy: książki, dokumenty, dekoracje, a nawet ubrania, czy dodatki.

Klasyczna biblioteczka nada się również do gabinetu, a także domowego biura. W gabinecie pomoże przechowywać dokumenty i będzie pełniła funkcję dekoracyjną. Wniesie do pomieszczenia gustowny charakter i harmonię. W domowym biurze natomiast pozwoli oddzielić strefę odpoczynku od pracy. Coraz częściej pracujemy w domu. Dobrze jest wyznaczyć miejsce do wykonywania obowiązków i zadbać o to, aby wszystkie archiwalia i dokumentacje miały swoje miejsce. Tak, aby nie zaburzyć równowagi. Rozalia nam w tym pomoże.

Duża biblioteczka robi pozytywne wrażenie również w salonie. Dzięki klasycznemu wykonaniu, pomimo swoich gabarytów, wydaje się lekka i delikatna. Z pewnością sprawdzi się do większych pokoi dziennych, do których chcemy wprowadzić rodzinny i ciepły klimat, a także poczuć się wyjątkowo dobrze.

Rozalia ma duże półki, na których możemy postawić wszystko to, co chcemy. Daje nam możliwość spersonalizowania nie tylko samego mebla, ale i całego wnętrza. Białe tło regału wydobędzie piękno płynące z naszych dekoracji, książek, pamiątek rodzinnych i fotografii.

Tworząc tę klasyczną biblioteczkę, zależało nam przede wszystkim na jej uniwersalnym zastosowaniu tak, aby każdy poczuł się wyjątkowo i komfortowo. Jednocześnie chcieliśmy podkreślić jej klasyczny charakter, przez co zdecydowaliśmy się na symetrię i elegancję. Niezwykle trwała i odporna na upływający czas. Taka właśnie jest Rozalia — biblioteczka, która zaspokoi potrzeby każdego.


Wymiary:
Szerokość: 220 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 205 cm


Dostępne kolory:
biały, szary i ecru.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Materiał: drewno i płyta mdf.


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti