biblioteczka witryna
  • biblioteczka witryna

Biblioteczka witryna Klaris

5 207,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
Biblioteczka witryna Klaris

Biblioteczka witryna Klaris

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Biblioteczka nie służy tylko do przechowywania książek. Pełni również inne funkcje. Może być meblem oferującym miejsce dla ozdób, a także pamiątek rodzinnych, wspomnień i statuetek.

Biblioteczka, witryna w stylu klasycznym Klaris, to mały gabaryt, który gwarantuje niezwykłą pojemność. Duża liczba półek, dwa miejsca na małe szuflady i szafki to gwarancja pomieszczenia nie tylko niezbędnych przedmiotów, ale również elementów dekoracyjnych. W szafkach możemy umieścić wszystko to, co jest dla nas niezwykle osobiste.

Oszklone drzwiczki regału nie pozwolą na osadzanie się kurzu, ale również przyczynią się do wyeksponowania ozdób lub kolekcji książek. Wszystko, co będzie stało za szkłem, zyska jeszcze większej wartości. Nasza kolekcja encyklopedii, ponadczasowych bestsellerów, a także klasery będą prezentować się dostojnie i wyrażać nasze upodobania i hobby.

Biblioteczka, witryna Klaris to klasyka. Kojarzy się z powagą i dobrym gustem. Wszystko to za sprawą drewnianych półek w odrębnym, podkreślającym całość kolorze. Powstała z myślą o kolekcjonerach i wszystkich tych, którzy chcą po prostu zatrzymać czas.

Najlepiej będzie komponować się wśród innych mebli w klasycznym stylu, ale także chętnie ugości się w bogatych wnętrzach art deco. Dominujący, biały kolor tego mebla będzie wyglądać stosownie na tle wszystkich kolorów ścian, począwszy od szarości, beżów, aż po pastele.

Regał stoi na grubej podstawie, co jestniezwykle wygodne i przede wszystkim pełni funkcję dekoracyjną. Takierozwiązanie pozwoli wprowadzić klimat gustownego pomieszczenia.


Wymiary:
Szerokość: 120 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 210 cm

W ofercie posiadamy również do wyboru inne bryły tego systemu.


Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia samochodem firmowym - 150 zł


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

fot. Nowameblarnia.pl

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti