duża biblioteczka
  • duża biblioteczka

Duża biblioteczka Rozalia

6 000,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
Duża biblioteczka Rozalia

Duża biblioteczka Rozalia

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Rozalia to biblioteczka klasyczna, która spełni się nie tylko jako praktyczny mebel, ale również będzie wytwornym elementem każdego pomieszczenia. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby dodać do salonu lub gabinetu przyjaznego i relaksującego klimatu, ten regał z pewnością w tym pomoże. To za sprawą jego niepowtarzalnego wyglądu oraz tradycyjnym, rzeźbionym zwieńczeniom. Dzięki swojej prostej formie staje się meblem wykwintnym, który pokazuje nasz gust oraz charakter.

Projektując tę biblioteczkę, inspirowaliśmy się ciepłym i niezwykle przytulnym stylem angielskim. Chcieliśmy stworzyć mebel, którego wygląd będzie wywoływał poczucie bezpieczeństwa i miłości, jednocześnie będąc niezwykle praktycznym. Dlatego tutaj postawiliśmy na podwójną formę, tak, aby wszystkie bibeloty, książki i elementy dekoracyjne znalazły swoje należyte miejsce. Zdając sobie sprawę z tego, że funkcjonalny mebel to również taki, który pozwoli pewne rzeczy schować, dodaliśmy szuflady i dolne szafki. To z pewnością kompleksowe rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy poszukują niezwykle pojemnej biblioteczki.

Warto zwrócić uwagę na białe półki, które podkreślają i wyodrębniają kolekcję książek, czasopism, a także elementy dekoracyjne: wazony, statuetki, pamiątki rodzinne. Na pewno na wszystko znajdzie się miejsce. Jasne tło natomiast jest bezpieczne pod względem designerskim przy zagospodarowaniu przestrzeni na regałach. Nie musimy obawiać się, że złote dekoracje będą niespójne z kolorem całej biblioteczki. Biel jest tutaj po to, aby przełamać to wszystko i zagwarantować całkowitą swobodę.

Ciemne, prostokątne uchwyty dodają uroku. Biblioteczka jest łatwa w utrzymaniu czystości, a materiały użyte przy jej tworzeniu dają gwarancję satysfakcjonującego użytkowania przez wiele, wiele lat.


Wymiary:
Szerokość: 220 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 205 cm


Dostępne kolory: biały, szary i ecru.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Materiał: drewno i płyta mdf.


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti