biurko nowoczesne
  • biurko nowoczesne

Biurko nowoczesne

3 203,00 zł

Białe nowoczesne biurko w wielu wymiarach i konfiguracjach

Ilość

Biurko nowoczesne


Białe biurko idealnie wpisze się w aranżację surowego gabinetu. Praktyczny mebel, na którym ustawisz wszystko, co niezbędne do pracy. Ekskluzywne biurko znajdzie swoje miejsce w gabinecie, czy tez domowym biurze.

Jest to rodzaj mebla, który od pierwszego wejrzenia wzbudza zaufanie do osoby posiadającej go. Bardzo funkcjonalne i wygodne. Szeroki blat biurka umożliwia wygodna pracę, natomiast solidna budowa sprawia wrażenie ponadczasowego mebla.

Białe eleganckie biurko świetnie komponuje się ze wszystkimi kolorami, co daje nieskończone możliwości w tworzeniu własnych aranżacji. Dopasowane do wnętrz w stylu skandynawskim doskonale uzupełni i utrwali wybrany sposób kompozycji.

Model biurka został oparty na tradycyjnej prostej bryle geometyrycznej, urozmaicony ciekawymi frontami drzwiczek, dekorowanymi frezami, tworzącymi układ poziomych pasów.


Wnętrze biurka


Biurko w kolorze białym posiada dwie pojemne szuflady, dzięki czemu łatwiej zachowamy ład i porządek. Umieszczone po dwóch stronach szafki są bardzo funkcjonalne i pojemne. Drzwiczki szafki, otwierane na boki, ze względu na posiadające uchwyty otwierają się w wygodny dla nas sposób.

Uchwyty

Funkcjonalne uchwyty w kolorze czarnym, oraz  wytrzymałe i profilowane nóżki idealnie komponują się z czystą bielą biurka.
To klasyczne biurko gabinetowe będzie ozdobą każdego klasycznego pomieszczenia. Stylowe biurka to doskonały dowód na to, że wygoda i funkcjonalność mebli może współistnieć z estetyką i wyjątkowym pięknem typowych dla naszych mebli. Lamelowe fronty w połączeniu z klasyczną bielą są jak wisienka na torcie.

Standardowe wymiary:
Szerokość: 160 cm
Głębokość: 75 cm
Wysokość: 80 cm

Możliwość dostosowania szerokości i głębokości.

Nowy produkt