biurko do gabinetu
  • biurko do gabinetu

Biurko do gabinetu

4 213,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
Biurko do gabinetu

Biurko do gabinetu

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Biurko do gabinetu

Jakie powinno być idealnebiurko do gabinetu? Przede wszystkim musi być komfortowe w użytkowaniu, alerównież powinno spełniać wymogi dotyczące wyglądu. Kiedy chcemy, aby naszapraca była efektywna, musimy zainwestować w coś, co będzie nam ułatwiałozadania. Z pewnością nasza propozycja będzie idealna dla wszystkich tych,którzy poszukują czegoś, co usprawni pracę.

Odpowiednie miejsce pracyto ponad połowa sukcesu. W końcu to biurko daje nam miejsce do myślenia,pisania i tworzenia. To biurko gwarantuje niezbędną przestrzeń i miejsce naprzechowywanie najpotrzebniejszych rzeczy. Ciemny blat i jasnapodstawa to celowe połączenie naszych projektantów. Taki kontrast czyni tobiurko uniwersalnym meblem, które wpasuje się do każdego stylu. Będzie idealnymwyborem dla pomieszczeń w stylu klasycznym, nowoczesnym, jak i art deco. Bezwzględu na to, jaki kolor ścian mamy w gabinecie, dostosuje się do wszystkiego,jednocześnie pozostając wyjątkowym, gustownym meblem.

Ustawiony przy oknie,zacznie odbijać promyki słońca i pomoże, kiedy zabraknie weny twórczej. Postawiony przy ścianie, ułatwi skupienie się i otworzy umysł. Kiedy będziestał na środku gabinetu, stanie się jego sercem. Z pewnością będzie inspirowałdo działań i pomagał. Jego wysokość zagwarantujeprawidłową i zdrową postawę. To szczególnie ważne, kiedy spędza się przy biurkubardzo dużo czasu. Jego wyrzeźbiony tył zrobiwrażenie na każdym, a delikatne uchwyty w kontrastowych kolorach czynią tobiurko ekskluzywnym i przemyślanym elementem wystroju. Masywne, klasyczne i trwałebiurko idealnie sprawdzi się do wszystkich gabinetów, w których spędza się dużoczasu.


Wymiary:
Szerokość: 170 cm
Głębokość: 75 cm
Wysokość: 77 cm


Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Materiał : drewno + płyta mdf.


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia samochodem firmowym - 150 zł


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt