Miętowe biurko
  • Miętowe biurko

Miętowe biurko

4 300,00 zł

Biurko w kolorze miętowym

Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
Miętowe biurko

Miętowe biurko

Biurko w kolorze miętowym

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Miętowe biurko

Biurko w kolorze miętowym to idealna propozycja dla miłośników nieszablonowych rozwiązań, którzy nie boją się postawić na kolor.

Z jednej strony możemy powiedzieć, że kolor tego biurka jest nieco szalony, a z drugiej — to symbol opanowania i artystycznej, emocjonalnej świadomości. Mięta orzeźwia i sprawia, że chce się wszystkiego bardziej. Patrząc na to biurko, można odnieść wrażenie, że mówi do nas: „Działaj. Uda Ci się!”.

Kolory w większym lub mniejszym stopniu, działają na nas i często pomagają nam poprawić humor. Nowoczesne biurko, które pomimo koloru, kojarzy się ze stylem skandynawskim, natchnie artystów, pomoże się skupić i uwierzyć w siebie.

Stanie się przyjacielem wszystkich tych, którzy pracują przy biurku i będzie kompanem podczas odpoczynku każdego właściciela. Wybierając to biurko, nie powinniśmy martwić się, czy będzie pasować do wnętrza. Mięta to ponadczasowy kolor, który wbrew pozorom — pasuje wszędzie tam, gdzie go po prostu potrzebujemy.


Złote uchwyty to kolejny bardzo świadomy wybór projektantów. Podkreślają nieszablonowy charakter całego biurka i dodają ekskluzywnego wyglądu. To wszystko sprawia, że możemy umieścić go nawet w gabinecie, w którym przyjmujemy pacjentów lub klientów. Na pewno zrobi pozytywne wrażenie już na samym początku.

Szuflady i szafki pozwalają przechowywać wszystkie niezbędne do pracy przybory, a także dokumenty. Dzięki temu jest bardzo łatwy w utrzymaniu ładu i porządku. Jego wymiary gwarantują wygodę nawet podczas kilkugodzinnego użytkowania.


Wymiary:
Szerokość: 130 cm
Głębokość: 60 cm
Wysokość: 77 cm


Możliwość  wykonania mebla na wymiar.
Możliwość wyboru koloru  z palety RAL.
Materiał : drewno + płyta mdf.


Biurko dostarczane jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia samochodem firmowym - 150 zł


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

fot. Nowameblarnia.pl

Nowy produkt