Szare biurko
  • Szare biurko

Szare biurko z lamelowymi frontami

3 200,00 zł
szare biurko w skandynawskim stylu
Ilość

Szare biurko

Duże, szare biurko w skandynawskim stylu idealnie sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu. Główną cechą przedstawionego produktu jest jego funkcjonalność i niepowtarzalny, oryginalny, lecz gustowny wygląd.

Szary wygląd przełamie żywe kolory ścian, ale również będzie idealnie współgrał z zimnym wnętrzem urządzonym w nowoczesnym, klasycznym lub skandynawskim stylu.

Szuflady, w których można ułożyć najpotrzebniejsze dokumenty oraz przybory, a także szafki, które pomieszczą bardzo dużą ilość to kolejna zaleta biurka. Warto zwrócić uwagę na drzwiczki, które mają niepowtarzalny wygląd. Dopełniają całość, tworząc z mebla artystyczne dzieło.

Uchwyty w czarnym kolorze to coraz częściej spotykany dodatek w stylu skandynawskim. Podkreślają charakter i zwracają na siebie uwagę. Będzie to więc idealna propozycja dla wszystkich, którzy przywiązują dużą uwagę do szczegółów.

Biurko jest masywne i trwałe, przez co jego zakup będzie na pewno inwestycją na lata. Stworzone z myślą o komforcie w użytkowaniu, ułatwi pracę oraz zagwarantuje dużo miejsca dla komputerów, laptopów i niezbędnych biurowych przyborów.

Szare biurko będzie doskonałym wyborem zarówno dla ludzi ceniących sobie minimalizm, jak i tych kochających wszelkiego typu ozdoby. Wygląda zjawiskowo zarówno w stanie „surowym”, jak i uzupełnionym o sprzęt, ramki na zdjęcia oraz inne elementy dekoracyjne. Z pewnością uczyni miejsce pracy wyjątkową pracownią, w której będzie chciało się spędzać czas. Biurko będzie z dumą podążało za zmieniającą się modą i stanie się sercem każdego pomieszczenia.

Szerokość: 160 cm
Głębokość: 75 cm
Wysokość: 80 cm

Nowy produkt