WIESZAK GARDEROBA 2D.

2 861,00 zł
Realizacja zamówienia:
do 45 dni roboczych
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
WIESZAK GARDEROBA 2D.

WIESZAK GARDEROBA 2D.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Minimalistyczna, biała garderoba to idealne rozwiązanie każdego mieszkania i domu, w którym wciąż brakuje miejsca na okrycia wierzchnie i buty.

Z pozoru prosty wieszak lub coś, co pomoże w znalezieniu miejsca dla naszych płaszczy i letnich kurtek. Tak naprawdę jednak to mebel, w którym zakochają się wszyscy domownicy. Wszystko przez jego prostotę, przyjazny wygląd i niezwykłą funkcjonalność.

Garderoba ta została zaprojektowana i stworzona z myślą o zapewnieniu komfortu i dodaniu przyjaznej, harmonijnej aury do każdego przedpokoju, nawet temu najmniejszemu.

Mówią, że liczy się pierwsze wrażenie. Wychodzimy z domu często w pośpiechu i wracamy do niego z utęsknieniem. Marzymy o tym, żeby zdjąć nakrycie i wreszcie odpocząć. Tutaj taką przyjemną możliwość daje właśnie proponowana garderoba. Niezwykle urocza, ciepła, oddaje rodzinną aurę i umożliwia szybkie zdjęcie ubrań, zachowując ład i porządek.

Pięć wieszaków, które pomieszczą dużą liczbę nie tylko płaszczy i nakryć, ale również szali i chust. Pojemny blat daje możliwość przechowywania innych rzeczy, ale nie tylko. Możemy na nim położyć poduszki, a stanie się ławeczką, na którą zasiądą wszyscy, którzy chcą ściągnąć buty. To bardzo proste rozwiązanie, które ułatwia zagospodarowanie szczególnie mniejszych przedpokoi, w których brakuje miejsca na krzesło. Wyrzeźbione drzwiczki, które kryją za sobą miejsce dla butów. Półka, która kryje się w zwieńczeniach to dodatkowa przestrzeń na wszystkie nasze rzeczy.

Ze względu na biały, uniwersalny kolor garderoby, nie musimy martwić się o względy estetyczne. Nawet mały nieład będzie prezentował się idealnie na tle tego mebla. Garderoba jest na tyle piękna, że z pewnością odwróci uwagę od lekkiego chaosu organizacyjnego. Biała garderoba jest wykonana z najlepszych materiałów, więc zapewnia trwałość. Niezwykła, rzemieślnicza precyzja wykonania tego mebla sprawia, że jest to nie tylko minimalistyczne rozwiązanie, ale również gustowny element dekoracyjny.


Wymiary:
Szerokość: 90 cm
Głębokość: 40 cm
Wysokość: 210 cm
Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Dostępne kolory: biały i ecru.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł. (koszt nie obejmuje wnoszenia mebla)
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

fot. Nowameblarnia.pl

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti