BIAŁA KOMODA W STYLU PROWANSALSKIM KLARISA Z DĘBOWYM BLATEM

3 493,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
BIAŁA KOMODA W STYLU PROWANSALSKIM KLARISA Z DĘBOWYM BLATEM

BIAŁA KOMODA W STYLU PROWANSALSKIM KLARISA Z DĘBOWYM BLATEM

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Styl prowansalski to nie tylko styl aranżacyjny, ale również sposób życia. Nawet jeśli nasze życie jest dość intensywne i szybkie, w domu odnajdujemy naturalną przestrzeń do odpoczynku. Przechodzimy przez próg do prowansalskiego wnętrza i zostawiamy w tyle nasze szybkie tempo. Ciepłe kolory, równowaga i funkcjonalność. Gdzieś pojawiają się zielone rośliny w doniczkach, tam lekko przez firankę zagląda słońce. Drewno, zapach wikliny. Poczucie bezpieczeństwa i spokój ducha.

Jak wiemy, nasze otoczenie ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Kiedy urządzamy swoje cztery kąty, warto zwrócić uwagę na wszystko: począwszy od mebli, aż po same dodatki. Należy jednak pamiętać, że aranżowanie swojego wymarzonego miejsca to powinno być świetną, kreatywną zabawą. My projektując meble, zawsze staramy się łączyć różne rozwiązania i inspirować się różnymi stylami. Komoda w stylu prowansalskim Klarisa to niecodzienne rozwiązanie dedykowane salonom, a także sypialniom i holom. Ta prowansalska komoda pomoże wprowadzić sielski nastrój do każdego wnętrza. Zobaczmy, co ma do zaproponowania.

Prowansalska komoda z dębowym blatem to pojemny mebel, który pomoże w zachowaniu ładu i porządku. Dwie środkowe półki, a po bokach pojemne szafki ozdobione pięknymi frontami i minimalistycznymi gałkami. Na górze trzy szuflady, które mają prostokątne uchwyty. To sprawia, że cała komoda wydaje się ciekawsza, ale wciąż pozostaje spokojnym meblem. Dębowy, ciepły blat jest kontrastem do białego koloru i idealnie oddaje klimat malowniczej Prowansji. Kiedy ułożymy na nim rośliny albo drewniane ozdoby, uzyskamy spójny, harmonijny efekt w całym wnętrzu. Czasami najmniejsze rozwiązania okazują się tymi najtrafniejszymi. To właśnie zapewnia komoda Klarisa.

Prowansalski klimat w naszym domu? Nie zapominajmy o meblach, które mają duży wpływ na wygląd całego mieszkania i niesamowitą, rodzinną aurę unoszącą się w powietrzu. Do salonu, do jadalni, do sypialni i na hol - prowansalska komoda Klarisa.


Wymiary:
Szerokość: 160 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 90 cm


Możliwość  wykonania mebla na wymiar.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

fot. Nowameblarnia.pl

Nowy produkt