KOMODA DO POKOJU DZIECIĘCEGO NORTH 6SZ. VINTAGE

2 889,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
KOMODA DO POKOJU DZIECIĘCEGO NORTH 6SZ. VINTAGE

KOMODA DO POKOJU DZIECIĘCEGO NORTH 6SZ. VINTAGE

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Wybór odpowiedniej komody do pokoju dziecięcego może okazać się trudny, zwłaszcza jeśli początkowo ma ona służyć do przechowywania pieluch, kosmetyków i ubranek niemowlęcia. Warto wybrać taką, która, kiedy dziecko podrośnie, nadal będzie służyła i jednocześnie pasowała do wystroju zmieniającego się pokoju dziecka. Biała komoda do pokoju dziecięcego North Vintage to odpowiedź na wszystkie potrzeby zarówno rodziców, jak i maluszków a później, dużych odkrywców.

Bardzo modne ostatnio są jasne kolory w pokoju dziecięcym. Kiedy urządzamy kącik, kierujemy się jego funkcjonalnością. Wiemy już, że zbyt duża liczba kolorów może rozpraszać zarówno niemowlaka, jak i starsze dziecko. Harmonia, spokój - jasne dodatki i kolory gwarantują przytulne i dostosowane do prawidłowego rozwoju dziecka pomieszczenie. Biała komoda North to skandynawska propozycja, która będzie dostosowywać się do potrzeb dziecka od kołyski aż po całkowitą samodzielność.

North to komoda do pokoju dziecięcego, która będzie dumnie wspierać młodych rodziców w organizacji niezbędnych kosmetyków, a także ubranek. Sześć pojemnych szuflad to gwarancja na poukładanie wszystkich rzeczy i łatwy dostęp do nich. Dzięki temu pielęgnacja niemowlaka będzie sprawniejsza. Później ta sama komoda może zmienić swoje funkcje i stać się komodą tylko na ubrania, a nawet na zabawki. Komody dla niemowląt i dzieci powinny być przede wszystkim funkcjonalne i dostosowywać się do ich zmieniających się potrzeb. North to mebel, który przez wiele lat będzie wspierał w organizacji, a także pełnił funkcję dekoracyjną. Wszystko ze względu na jego oryginalną formę i przepiękne fronty meblowe.

Kiedy szukamy komody do pokoju niemowlaka lub starszego dziecka, warto zwrócić uwagę na funkcjonalny mebel, jakim jest North.


Wymiary:
Szerokość: 145 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 85 cm

Możliwość  wykonania mebla na wymiar.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

fot. Nowameblarnia.pl

Nowy produkt