BIAŁA KONSOLA W STYLU LUDWIKOWSKIM MARIETTA

2 658,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
BIAŁA KONSOLA W STYLU LUDWIKOWSKIM MARIETTA

BIAŁA KONSOLA W STYLU LUDWIKOWSKIM MARIETTA

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Ikona elegancji? Styl ludwikowski. Dla wszystkich, którzy uwielbiają kunsztowne elementy dekoracyjne, a przy urządzaniu wnętrza kierują się dobrym smakiem i komfortem, styl ludwikowski to najlepszy wybór z możliwych. Nie musimy jednak wybierać wszystkich mebli w tym stylu. Czasami wystarczy jeden, drobny element, aby całe pomieszczenie zyskało na wykwintności i pokazywało charaktery oraz upodobania domowników. Biała konsola Marietta jest właśnie takim elementem.

Konsola w ludwikowskim stylu Marietta po prostu oczarowuje swoim wyglądem. To jeden z tych projektów, od których nie można oderwać wzroku. Wyrzeźbione, ludwikowskie nogi świadczą o tym, że jest to styl z pewnością nietuzinkowy i niepowtarzalny. Biała podstawa, która utrzymuje blat w kolorze ciepłego, opalonego drewna to zabieg estetyczny, który podkreśla cały mebel. Takie połączenie dwóch barw zapewnia, że konsola będzie dobrze prezentowała się zarówno w jaśniejszych, jak i ciemniejszych pomieszczeniach. Cała sprawia wrażenie falistej formy, co jest pożądane przez miłośników tego nurtu. Dodatkowa półka mieszcząca się na samym dole konstrukcji to element nie tylko dekoracyjny, ale również niezwykle funkcjonalny.

Konsola może służyć jako miejsce na dodatkowe oświetlenie, a także elementy ściśle dekoracyjne. Postawione na niej pamiątki rodzinne zyskają szczególnego, wzniosłego charakteru. To z pewnością taki mebel, na którym pięknie będą prezentowały się wszystkie złote, jak i srebrne ozdoby. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ta ludwikowska konsola pełniła funkcję dodatkowej przestrzeni na nasze rzeczy. Możemy postawić na niej przedmioty domowego użytku tak, aby zawsze były pod ręką.

Co jeszcze wyróżnia ten wykwintny mebel? Z pewnością jego tajemnicza aura, która sprawia wrażenie obiektu szykownego, ale sympatycznego. Jej zadaniem jest podnosić luksus w każdym pomieszczeniu i pokazywać gustowne, aranżacyjne upodobania domowników.

Konsola nie tylko nada się do mieszkań i domów. Będzie idealnie prezentowała się również w kancelariach i gabinetach. Wykonana z najlepszych materiałów, będzie służyć przez lata - Marietta.
Wymiary:
Szerokość: 150 cm
Głębokość: 35 cm
Wysokość: 76 cm
Możliwość  wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Materiał : drewno + płyta mdf
Blat drewno dębowe.
Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.
Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl
Nowy produkt