• Nowy

KONSOLA DĘBOWA HERMES Z SZUFLADAMI

3 400,00 zł
Realizacja zamówienia:
do 45 dni roboczych
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
KONSOLA DĘBOWA HERMES Z SZUFLADAMI

KONSOLA DĘBOWA HERMES Z SZUFLADAMI

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Konsola dębowa Hermes z szufladami

Konsola dębowa Hermes wyposażona jest w praktyczne szuflady pod blatem oraz ozdobne, toczone nogi. Te ostatnie w konsoli stanowią też podstawę mocowania niższej półki zespolonej z nimi za pomocą elementów w kształcie kostek. Drewniana konsola Hermes z trzema szufladami to luksus, tradycyjność i niezwykle naturalne piękno. Barwa oraz usłojenie sprawią, że jest to mebel unikatowy. Dzięki temu zachowuje swoją naturalną kolorystykę i lekko chropowatą fakturę, pozwalającą poczuć tę charakterystyczną bliskość natury. Trzy szuflady pod blatem wpływają też na funkcjonalność dębowej konsoli, a zarówno one, jak i sam kształt modelu pozwalają na jego znacznie szersze wykorzystanie, również w charakterze stołu. To piękny modle zarówno do wnętrz w stylu klasycznym, jaki i do aranżacji w stylu rustykalnym, wzbogaconych kolorowymi tkaninami i koszami z wikliny. 

Właściwości oraz estetyczne walory drewna dębowego sprawiają, że cieszy się on wielką popularnością. Dzięki wypracowanym przez lata metodą obróbki w firmie ,,Meblarnia.com.pl'' nasi klienci otrzymują produkt ekologiczny.   


Wymiary konsoli dębowej Hermes:
Szerokość: 150 cm
Głębokość: 40 cm
Wysokość: 80 cm


Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Materiał : Konsola jest stworzona z drewna oraz naturalnego forniru dębowego.

Możliwość wyboru gałek lub innych uchwytów do szuflad w szerokiej gamie kolorystycznej: czarne, srebrne postarzane, srebrne chromowane, złote postarzane, złote chromowane. 


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti