KREDENS WITRYNA DO JADALNI FRYDERYKA

9 832,00 zł
Realizacja zamówienia:
do 60 dni roboczych
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
KREDENS WITRYNA DO JADALNI FRYDERYKA

KREDENS WITRYNA DO JADALNI FRYDERYKA

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Kredensy są przepiękną ozdobą każdego domu. Niezależnie, w jakim stoją miejscu, zawsze wnoszą do wnętrza przytulność, wykwintność i przede wszystkim funkcjonalność. Tworząc Fryderykę, chcieliśmy połączyć klasykę z nowoczesnością. Dlatego właśnie postawiliśmy na symetrię. Fryderyka to kredens nadający się do jadalni, ale także holu i salonu. Mebel z potencjałem i z wielką gracją - Fryderyka.

Klasyczny kredens Fryderyka będzie uzupełnieniem wnętrz angielskich, nowoczesnych i klasycznych. Symetryczny kształt nada harmonii, a delikatnie rzeźbione fronty dolnej części podkreślają luksusowy charakter całego mebla. Największa uwaga skupia się jednak na pojemnej witrynie. Oszklona witryna jest tutaj najważniejszym elementem. To właśnie ona pozwala na wyodrębnienie wszelkich elementów dekoracyjnych. Ciemne tło podkreśli piękno książek, waz i pamiątek rodzinnych. Nie musimy martwić się, że zabraknie miejsca na wszelkie rzeczy. Fryderyka to bardzo pojemny kredens.

Kiedy postawimy kredens w jadalni, stanie się on funkcjonalnym i pomocnym w zachowaniu ładu meblem. Co najważniejsze, pomoże w uzupełnieniu stylu aranżacyjnego całej przestrzeni. Dolna komoda to idealne miejsce na obrusy, a także serwety i wszystkie inne niezbędne rzeczy w każdej jadalni.

Pomimo tego, że kredens jest podwójny (symetryczny), wygląda bardzo zgrabnie i delikatnie. Nie będzie sprawiał wrażenia ciężkiego mebla. Wręcz przeciwnie. Doda lekkości i podkreśli spokojny klimat wnętrz.

Jeszcze niedawno kredensy kojarzyły się nam się ze starodawnymi meblami. Dzisiaj są prekursorem w dziedzinie meblarstwa i coraz częściej spotykamy je w nowoczesnych mieszkaniach i domach. Zdobią salony, jadalnie i kuchnie. Wnoszą przytulność i harmonię. Pomagają w utrzymaniu porządku. Te wszystkie ważne funkcje spełnia Fryderyka - luksusowy kredens, obok którego nie można przejść obojętnie.


Wymiary:
Szerokość: 180 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 225 cm

Ze względu na brak dostępności zamków retro, mebel dostępny w opcji z 4 gałkami w górnej części oraz 4 gałkami w dolnej części mebla. Kolor oraz rodzaj gałek do wyboru. 


Możliwość  wykonania mebla na wymiar.

Możliwość wyboru koloru z palety RAL.


Mebel jest dostarczany w dwóch częściach.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti