KREDENS WITRYNA MARLEN

3 001,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
KREDENS WITRYNA MARLEN

KREDENS WITRYNA MARLEN

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Kredens z przepiękną witryną Marlen to niezwykły design i luksus w jednym meblu. Inspiracja kilkoma stylami aranżacyjnymi pozwoliła stworzyć wyjątkowy kredens, który podwyższy standard każdego domu, a także sam w sobie będzie pełnił funkcję dekoracyjną. Białe meble mają w sobie coś, co sprawia, że czujemy się bezpiecznie. Dodajmy do tego klasyczną formę z elementami nowoczesności i tak właśnie powstaje kredens ponadczasowy, gustowny i co najważniejsze - pasujący do każdego miejsca w naszym domu.

Marlen to biały kredens, który dzięki swoim wymiarom, a także formie może stać zarówno w salonie, jadalni, jak i holu, a nawet sypialni. Nie musimy martwić się, że zajmie dużo przestrzeni. Nie musimy martwić się, że nie będzie pasował do całej aranżacji. To jest kredens, który w każdym miejscu będzie prezentował się gustownie, luksusowo, z gracją i wdziękiem. Spójrzmy, co ma do zaoferowania.


Klasyczna podstawa bez zdobień. Nad nią szafka z przesuwnymi drzwiami i rzeźbionymi frontami. Ciemne, nowoczesne uchwyty dodają uroku i sprawiają, że mebel wydaje się ciekawszy. Dwie szuflady również ozdobione ciemnymi gałkami o dużym rozmiarze. Dalej widzimy przepiękną witrynę, która, ma się wrażenie, jest spójną kontynuacją całego mebla, ze względu na to, że nie ma oddzielającego blatu. Przesuńmy drzwi szklanej witryny i spójrzmy ile mamy miejsca na wszelkiego typu elementy dekoracyjne i pamiątki rodzinne. A może potraktujemy ją jako idealne miejsce na zrobienie domowej biblioteczki lub barku? Wszystko zależy od naszych potrzeb i upodobań. Musimy jednak wiedzieć jedno. Wszystko, co znajdzie się za szkłem, będzie prezentowało się gustownie i elegancko.

Marlen to kredens z gracją i z pięknem. Niezwykle gustowny i pojemny, stanie się ulubionym meblem w całym domu ze względu na swoją funkcjonalność i niezwykły design.


Wymiary:
Szerokość: 98 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 220 cm


Możliwość  wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.


Mebel jest dostarczany w całości.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł
Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl
Nowy produkt