BIAŁA ŁAWKA DO PRZEDPOKOJU MAJKA

2 375,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
BIAŁA ŁAWKA DO PRZEDPOKOJU MAJKA

BIAŁA ŁAWKA DO PRZEDPOKOJU MAJKA

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

„Chodź. Usiądź wygodnie i rozgość się”. Właśnie to mówi ławka do przedpokoju Majka. Majka przywita nie tylko naszych gości, ale i nas samych. Po ciężkim dniu, zmęczonych, otuli nas i zapewni, że już jesteśmy w domu. Że już wszystko minęło, a teraz czas na relaks i odprężenie.

To prawda. Liczy się pierwsze wrażenie. Liczą się również pierwsze odczucia. Warto, aby po przyjściu do naszego domowego komfortu, ułatwiała nam zdjęcie odzieży wierzchniej ławka. Ławka od zadań specjalnych. Nie tylko taka, która pozwala usiąść, ale taka, która jest designerskim i gustownym rozwiązaniem. Nieważne, czy stoi w klasycznym przedpokoju, czy w holu. Ma zapraszać i zapewniać, że w tym miejscu każdy poczuje się dobrze. Majka oczaruje wszystkich, bez wyjątku.

W urządzaniu mieszkań czujemy się coraz pewniej. Dostrzegamy szczegóły, na które nikt kilka lat temu nie zwracał uwagi. Doceniamy komfortowe meble i widzimy ich potencjał. Ławka do przedpokoju? Jeszcze niedawno była nie do pomyślenia. Teraz to obowiązkowy element każdego mieszkania, które idzie z duchem czasu.

Majka - ławka do przedpokoju posiada miękkie siedzisko, na którym z chęcią zasiądzie każdy. Stoi na krótkich, smukłych nogach, które gwarantują trwałość i odporność na obciążenie. Oparcie, dzięki któremu każdy będzie mógł wyprostować kark. Boki z podłokietnikami sprawiają, że jest to mebel w pełni odpowiadający na potrzeby. Czym jeszcze pozytywnie zaskoczy Majka?

Swoim wyglądem. Biały kolor to gwarancja dopasowania się do każdego wnętrza oraz optyczne powiększenie przestrzeni. Klasyczna forma wykonania z designerskim oparciem to ukłon w stronę nowoczesnych rozwiązań. Takie projektanckie połączenia sprawiają, że ławka do przedpokoju zamienia się w luksusowy i wytworny element domu. Nie tylko to jest najważniejsze. Ta ławka to gwarancja długowieczności. Będzie służyła przez lata.


Wymiary:

Szerokość 120 cm
Głębokość 54 cm
Wysokość 90 cm


Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
materiał : drewno + płyta mdf.
Dostępne kolory: biały, szary, ecru.


Mebel dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym 150 zł.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt