REGAŁ TYCJANNA

9 427,00 zł
Realizacja zamówienia:
do 60 dni roboczych
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
REGAŁ TYCJANNA

REGAŁ TYCJANNA

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Przytulny salon? Jak stworzyć taki efekt, skoro mamy wrażenie, że cały czas czegoś brakuje? A mamy przecież wszystko: wygodne fotele, piękny stolik, kwiaty. Nie pomaga miękki dywan ani kremowe zasłony. Czegoś jest za mało, czy może za dużo? Pojemny regał do salonu spełni marzenie o przytulnym, ciepłym i rodzinnym miejscu. Wystarczy tylko odpowiednio go zagospodarować, a przekonamy się, jak jeden regał może ocieplić wizerunek nawet największej przestrzeni.

Wchodzimy właśnie do salonu, w którym czuć przyjazną aurę w powietrzu. Wszystko, każdy element łączy się ze sobą w całość, pomimo odległości. Gdzieś przy ścianie stoi ona - Tycjanna. Regał, który dużo mówi o domownikach. Przywołuje wspomnienia, a dzięki pamiątkowym zdjęciom pokazuje, co już przeżyli. Inne dekoracje mówią o tym, co robią na co dzień, a jeszcze inne uchylają rąbka tajemnicy, jakie są ich marzenia i kolejne cele. Zawartość lewych regałów jest nieco inna - widnieją na nich ulubione książki, do których wraca się, co jakiś czas i wyciąga z nich inne wnioski. Tak. To właśnie ta przytulność, którą czasami ciężko stworzyć w salonie, a prawda jest taka, że czasami potrzebujemy po prostu jednego regału. Tym razem Tycjanny.

Tycjanna to regał inspirowany dwoma stylami. Połączyliśmy klasykę z funkcjonalnością stylu skandynawskiego. W ten sposób otrzymaliśmy pojemny, wielozadaniowy i gustowny zarazem mebel. W dolnej części umieściliśmy aż 12 symetrycznych szuflad, aby ułatwić domownikom przechowywanie rzeczy. Aby całość była jeszcze bardziej spójna, górna część składa się z 12 półek. Dzięki klasycznej prostocie nieco uspokoiliśmy mebel, ponieważ chcieliśmy, aby to właśnie elementy dekoracyjne, książki i pamiątki rodzinne były na pierwszym planie. Wierzymy, że wszyscy, którzy szukają mebla przytulnego i funkcjonalnego, docenią regał do salonu Tycjannę.


Opcja I - cena 9427,00 zł

Wymiary:
Szerokość: 200 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 225 cm


Opcja II - cena - 9927,00 zł

Wymiary:
Szerokość: 220 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 225 cm


Opcja III - cena - 10327,00 zł

Wymiary:
Szerokość: 260 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 225 cm


Możliwość wykonania mebla na wymiar.
Materiał : drewno + płyta mdf.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia mebla samochodem firmowym - 150 zł.


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Projekt i realizacja wnętrza: Anna Szurek
fot. Dymitr Kalasznikow

Nowy produkt

Najczęściej wybierane kolory

- jednak należy pamiętać, że wykonujemy meble we wszystkich kolorach z palety RAL.

Najczęściej wybierane kolory

Wybór uchwytów do mebli


Pierwotny wygląd mebla może zostać zmodyfikowany poprzez dobór innych uchwytów, które mogą podkreślić, a nawet zmienić charakter mebla. Oto najczęściej wybierane uchwyty, włoskiego producenta Giusti

Uchwyty

pełna oferta Giusti