BIAŁY SEKRETARZYK W STYLU ANGIELSKIM LEONARD

4 741,00 zł
Ilość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt
BIAŁY SEKRETARZYK W STYLU ANGIELSKIM LEONARD

BIAŁY SEKRETARZYK W STYLU ANGIELSKIM LEONARD

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Angielski styl jest magiczny. Łączy ze sobą wiele sielskich rozwiązań z luksusowymi dodatkami i pięknymi, masywnymi meblami. Nie istnieje żaden inny styl aranżacyjny, który splata przeciwności, aby w efekcie uzyskać niepowtarzalne ciepło aranżacyjne i gustowność. Biały sekretarzyk w stylu angielskim Leonard zaczaruje nas swoim wyglądem i niezwykłą funkcjonalnością. Tylko spójrzmy.

Angielski sekretarzyk Leonard na pierwszy rzut oka jest meblem salonowym o przepięknej witrynie. Ma w sobie jeden element, który po otwarciu, stanie się towarzyszem i pomocą przy pracy, a także podczas odpoczynku. Zobaczmy, ile oferuje miejsca, abyśmy mogli wygodnie wypisać dokumenty, albo przeczytać książkę. Wystarczy, że podstawimy wygodne krzesło, lub fotel. Sześć szuflad po bokach i środkowe półki dają wystarczająco dużo przestrzeni na dokumenty, a także najpotrzebniejsze przybory. Niezwykle funkcjonalny, który wzbogaci nasz salon sekretarzyk Leonard.

Nie bez przyczyny sekretarzyk angielski jest biały. Biel rozjaśni przestrzeń, nada jej świeżego i rodzinnego charakteru, ale przede wszystkim jest kolorem uniwersalnym. To przydaje się bardzo, zwłaszcza wtedy, kiedy mamy już inne meble w salonie. Nie przytłoczy, a będzie starał się wkomponować w panujący już wystrój.

Sekretarzyki do salonu są bardzo przydatnym elementem. Natomiast angielski sekretarzyk Leonard nie tylko jest funkcjonalny, ale i gustowny. Urozmaici salon, a także, dzięki pojemnej witrynie pozwoli na przechowywanie pamiątek rodzinnych i elementów dekoracyjnych. Oprócz funkcjonalności oferuje więc przede wszystkim swój potencjał, który z chęcią wykorzystamy. Precyzja wykonania, przepiękne rzeźbione fronty, klasyczna podstawa i luksusowe zwieńczenie - wyjątkowy sekretarzyk Leonard poleca się w angielskim stylu.


Wymiary sekretarzyka Leonard:
Szerokość: 105 cm
Głębokość: 53 cm
Wysokość: 210 cm

Możliwość kupna biurka sekretarzyka bez górnej nadstawki w cenie: 3000,00 zł
Wymiary:
Szerokość: 105 cm
Głębokość: 53 cm
Wysokość: 106 cm


Możliwość  wykonania mebla na wymiar.
Możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Materiał : drewno + płyta mdf.


Mebel dostarczany jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Koszt dostarczenia samochodem firmowym - 150 zł


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel: 734 694 353
email: biuro@nowameblarnia.pl

Nowy produkt